Letní únavu zažene erotická masáž

Uspěchaná doba, ve které žijeme, nám dává jen málo příležitostí k odpočinku. Jsme tak unavení, bez nálady a bez energie. Erotická masáž je skvělý způsob, jak načerpat novou energii.

Relax pro mysl i tělo

Špatná nálada, mnoho stresu a naopak málo spánku a odpočinku se v dlouhodobém hledisku mohou podepsat na našem zdraví. Relax a čas jen pro sebe je potřeba, i když se na nás valí ze všech stran povinnosti a úkoly, které musíme zvládnout. Přemíra stresu a vnitřního napětí nás pak nevědomky zbavuje schopnosti uvolnit se, naše svaly jsou stále v pohotovosti a pak stačí jen špatný pohyb při sportu nebo dlouhý den v kanceláři a výsledkem jsou bolavá záda nebo ztuhlý krk. Od bolesti nám pomáhají masáže, náladu nám ale většinou nezlepší. Odpočinek pro tělo i mysl nám dopřejí erotické masáže, které mají oproti těm klasickým ještě něco navíc. Masérka, zcela nahá nebo oblečená jen do sexy prádla, se totiž věnuje celému tělu, a to včetně intimních partií, zakončena je tak často vyvrcholením. To však jen pokud budete sami chtít, není důvod k obavám nebo studu, erotickou masáž si máte především užít.

Skoro jako dovolená

Možná na dovolenou teprve čekáte, možná ji už máte dávno za sebou a možná letos ani nikam nejedete. Uplynulé měsíce zamíchaly s plány na dovolenou mnoha lidem, jediná možnost odpočinku tak vzala za své. O to více je potřeba najít si čas pro sebe a dopřát si péči a chvíli se nechat rozmazlovat a hýčkat. Masérky se můžete na vše zeptat a případně se i domluvit, třeba pokud vám v určité partii dotyky vadí nebo máte z něčeho obavy. Společná sprcha nebo koupel vás zbaví studu a vy si tak budete moci celou masáž mnohem více užít. Masérka nevynechá žádný kousek vašeho těla a podle zvoleného typu použije velmi kluzký nuru gel, mýdlové bubliny z luxusního mýdla a oleje, nebo vás nechá se dokonale uvolnit při tantra masáži. Ta je velmi oblíbená nejen u mužů, ale i u žen, které si při ní odpočinou a naučí se vnímat samy sebe a své tělo. Příjemná a uvolňující masáž vám dodá novou energii a sílu do dalších dní a zažene stres i špatnou náladu. Dopřejte si nezapomenutelný zážitek a užijte si léto s úsměvem na rtech.

Publikováno: 07. 08. 2020

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová