Erotická nuru masáž je skvělý zážitek

Celý den jsme v jednom kole, v práci musíme zvládat náročné úkoly i stres a tak jsme často unavení, nevyspalí a bez nálady. Novou energii vám dodá erotická nuru masáž. Jaká je a proč ji vyzkoušet?

S nádechem exotiky

Při klasické masáži se věnuje masér tomu místu, které vás bolí, většinou zádům nebo nohám. Při té erotické se masérka nevyhýbá žádné partii vašeho těla a to včetně těch intimních. I proto se jedná o velmi intenzivní zážitek a erotická masáž zpravidla končí vaším vyvrcholením. Na výběr máte mnoho typů masáží, mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější patří nuru masáž. Nuru je výraz z japonštiny a v překladu znamená mazlavý, kluzký. Přesně taková je i samotná masáž, při které se používá speciální a velmi kluzký gel, který umožňuje tělům klouzat po sobě bez jakéhokoli tření. Vyrábí se z mořských řas a kromě kluzkosti má i mnoho dalších vlastností. Je antibakteriální, působí na kůži blahodárně a regeneruje ji. Rozpouští se v obyčejné vodě, po masáži si tak ještě dopřejte sprchu, která zbytky gelu smyje.

Nevšední zážitek

Právě možnost klouzání po těle je to, čím jsou nuru masáže jedinečné. Masérka totiž nepracuje jen prsty a rukama, ale celým tělem, kterým klouže po tom vašem. Masérka je ve spodním prádle nebo nahá a i vy jste bez oblečení. Při společné sprše se ještě před začátkem samotné masáže uvolníte a zbavíte ostychu, abyste si masáž mohli dokonale vychutnat. Při masáži pak masérka nanáší nuru gel na své i vaše tělo a poté po vás klouže a masíruje celým tělem, což je velmi intenzivní zážitek. Tradiční japonská erotická nuru masáž je velmi odpočinková a zároveň vám dodá novou energii, odbourává stres a zlepší vám náladu. Zážitek, na který nezapomenete a také skvělý způsob, jak rychle načerpat nové síly a zbavit se stresu a pocitu vyčerpání. I to je erotická masáž, ke které se budete rádi vracet.

Publikováno: 29. 02. 2020

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová