Dárkové karty Zalando vám vytrhnou trn z paty

A jsou tu zase – po roce vytoužené svátky klidu a pohody. Tedy alespoň tak by to v ideálním případě mělo být. Všichni ale víme, že sváteční přípravy, pečení cukroví a nakupování dárků mohou dát někdy pořádně zabrat. A nejtěžší ze všeho je vybrat ten správný dárek, který vašim blízkým udělá radost a nezůstane ležet někde v rohu skříně. Co ale koupit člověku, který je zvyklý si většinu věcí obstarat sám? V takovém případě můžete zkusit třeba dárkovou kartu Zalando. Obdarovaný si vybere oblečení podle svého vkusu a skvělý dárek na poslední chvíli je vyřešen.

Pro všechny, kteří nevědí, co darovat

Říká se, že dárky dělají největší radost hlavně dětem. Pokud si ale dáte pořádně záležet, určitě vykouzlí úsměv na tváři také dospělým. Na Givery.cz seženete nejlepší dárky pro ženy i pro muže. S dárkovou kartou jednoduše nikdy nešlápnete vedle. Každý si následně může koupit přesně to, co sám chce. Dárkovou kartu můžete navíc zabalit dle své kreativity a nápaditosti, třeba do krásné obálky se svátečním motivem, který si můžete vybrat přímo na stránkách. Buďte nápadití a proměňte obyčejné v neobyčejné. Pokud nemáte čas a tápete, co koupit, Zalando vám pomůže zůstat v klidu i přes svátky. Můžete pořídit dárkovou kartu, kterou vám vytiskneme, vložíme do vámi zvolené obálky a následně zabalíme do luxusního výsuvného balení. Dárkové karty poslouží jako elegantní dárek také k narozeninám nebo jen tak pro radost. Dané situaci pak můžete přizpůsobit vzhled dárkového balení.

Jak to funguje?

Žádné složitosti zde nehledejte. Na stránkách Givery si jednoduše vyberete dárkovou kartu, respektive její hodnotu. Dále zvolíte, zda chcete kartu doručit e-mailem nebo poštou, a to v dárkovém či v obyčejném balení. Zaplatit můžete převodem, platební kartou nebo klidně v hotovosti na pobočkách SAZKY. Jakmile platba dorazí, zprostředkovatel vám obratem odešle vybranou dárkovou kartu.

Publikováno: 13. 12. 2022

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová