Český nábytek – kvalita za rozumnou cenu

Český nábytek je na našem trhu velmi oblíbený, a je o něj velký zájem. Nábytek vyrobený u nás se i vyváží do jiných států, kde je o něj také zájem. Vyznačuje se kvalitním zpracováním, i kvalitou použitého materiálu. Vyváží se spoustu let, což značí o jeho výborné kvalitě, a o velký zájem o něj i v cizině. I když je náš nábytek velmi kvalitní, je o dost levnější než nábytek vyráběný jinde, tedy kromě toho, co se vyrábí v Polsku. Tam se ale o kvalitě moc mluvit nedá. Nábytek vyrobený v Čechách má mnoho příznivců, protože jde o sto procentní kvalitu.

Široký výběr nábytku vyrobeného v Čechách

Českých výrobců nábytku je více. Mezi sebou konkurují, kdo vyrobí lepší, kvalitnější nábytek. Většinou český výrobce se chce udržet na trhu, a jediná možnost, jak toho dosáhnout, je to, že se bude vyrábět z kvalitních materiálů. Jsou výrobci, kteří se specializují na určitý druh nábytku, třeba na kuchyně. Někteří vyrábějí veškerý nábytek, a je i mnoho firem, co i vyrábějí český nábytek na zakázku. Je dost zákazníků, kteří mají o český nábytek na míru zájem. Každému se do bytu nemusí vejít klasická velikost, a možnost nábytku na míru je v takovém případě ideální. Dají se objednat kusy nábytku s menšími, nebo většími rozměry, než je běžné. U českého nábytku na míru můžeme uplatnit i svoji fantazii, a navrhnout, jak chceme, aby nábytek vypadal. Šikovná česká firma nám vyhoví, a my potom máme radost z nábytku, na kterém jsme se svým způsobem také podíleli, i když šlo jen o náčrtek našich představ.

Kvalitní český nábytek

V prodejnách s českým nábytkem nám ochotně poradí školení prodavačky. Pomohou nám s výběrem, doporučí nábytek, který se k sobě nejlépe hodí, a zařídí i odvoz až domů, pokud budeme potřebovat, zajistí i montáž českého nábytku u nás doma. Na všem se dá dohodnout. Česká kvalita je většinou spojena s pětiletou zárukou, což značí fakt, že si výrobce je jistý, že odvádí velmi dobrou práci. Kreativní designéři mají za sebou spoustu spokojených zákazníků. Moderní design, technologie a materiály je brána ke všem zákazníkům, kteří tento český nábytek kupují.

Český nábytek z masivu

Nábytek z masivu je v Čechách oblíbený už mnoho generací. Hlavně na venkově je hojně využívám. Někdy se dokonce dědí z generace na generaci. Stačí jen znovu natřít glazurou, nebo lakem, a vypadá zase jako bychom ho zrovna přivezli z obchodu. Je tak bytelný, že vydrží to, co by dnešní moderní nábytek určitě nevydržel. Každý, kdo si český nábytek z masivu pořídí, je spokojený. Má v sobě určité kouzlo, které nový moderní nábytek nemá. Nábytek z masivu i když stárne, tak se říká, že dřevo zraje, jako víno.

Publikováno: 18. 11. 2021

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová