Nablýskejte si auto zevnitř i zvenku!

Základem pro příjemný prožitek z jízdy je cítit se dobře ve svém autě. Mnoho lidí může dráždit například nepříjemná vůně. Nepříjemné jsou i skvrny na čalounění po krémech či ukápnuté zmrzlině. Čistič interiéru RM 651 je multifunkční a snadno s ním vyčistíte plasty, gumy, vinyl i textil. Efektivně odstraňuje i kávu, skvrny od jídla, opalovací krémy nebo nikotin. Redukuje nepříjemný zápach cigaretového kouře nebo potu a zůstává jen příjemná vůně a prostředí.

Když si pořídíte auto, jistě chcete, aby co nejdéle vydrželo v takovém stavu. S Čističem palubní desky Kärcher RM 652 jsou chráněny všechny plastové a gumové povrchy jako je například přístrojová deska nebo dveřní výplně. Péče zakrývá povrchová poškození a obnovuje barvu i lesk. Navíc vytváří ochrannou vrstvu, která se postará o hladký povrch, který odpuzuje vodu i špínu.

Čističem autoskel od Kärcheru RM 650 se řidič, ale i spolujezdci těší jasnému výhledu bez nepříjemných šmouh, pruhů a odlesků. Přípravek odstraňuje mastnotu, skvrny od hmyzu, nikotin a poradí si i s otisky prstů. Navíc na skle vytváří ochrannou vrstvu s antistatickým efektem. Takže je povrch krásně hladký a odpuzuje špínu.

Velkému opotřebování jsou vystavena i kola, která se potýkají s těžko odstranitelnou špínou a v zimě i s nánosy soli. Čistič disků Kärcher RM 667 Premium si poradí i s černou špínou z brzd, zimními nánosy soli nebo dokonce s vápenatými skvrnami. Stále je ale šetrný k čištěnému materiálu. Díky inteligentní změně barvy navíc také poznáte, kdy je prostředek aktivní a kdy jej můžete již opláchnout.

Publikováno: 07. 05. 2020

Kategorie: řidič

Autor: Lucie Pospíšilová