Dárek, který si získá své místo na výsluní u každého muže!

Říká se, že nejlepší dárky jsou ty, které potěší a zároveň u obdarovaného naleznou vysoké úplatnění. Pokud jsou navíc i praktické, zabijete tři mouchy jednou radnou. Možná takový dar hledáte právě pro dědu, tátu nebo bratra a stále váháte. Tak na to jděte chytře a darujte pod stromkem tlakovou myčku s chytrou aplikací. Je s nimi radost pracovat, ale také je to radost, protože vždy s nimi víte, jaký tlak je ten správný. Budou vědět, jak si zařízení sestavit a správně používat za všech okolnéstí, ne jen pro mytí auta. Velký dárek, jednoduchá skládačka a nakonec i pomocník, se kterým bude obdarovaný pomalu jedna ruka. Hlavně nikdy nebude marně čekat v koutě na své využití.

Koukněte, jak nepostradatelným pomocníkem se „chytrá“ tlaková myčka může stát.

Kärcher K 5 Power Control pracuje s tlakem až 145 barů, nad kterými budete mít díky chytré aplikaci v telefonu ještě lepší kontrolu. Snadno s ní s příslušným tlakem můžete umýt auto, motorku, kolo, ale i očistit dlažbu okolo domu, fasádu, kamennou zídku, chodníčky na zahradě, nebo dokonce dřevěnou verandu. Když si nebudete vědět rady s úrovní tlaku, pomůže vám chytrá aplikace Kärcher Home & Garden ve vašem telefonu, ve které najdete praktické tipy, triky a možnosti nastavení při čištění v různých situacích a na různých objektech a površích. Pomůže vám i s prvním nastavením myčky i následnou údržbou.

Tlaková myčka je vybavena vysokotlakou pistolí G 160 Q Power Control a rotační tryskou. Mezi další vybavení patří čisticí systém Plug 'n' Clean pro rychlou a čistou výměnu čisticího prostředku, vysoce kvalitní hliníková teleskopická rukojeť pro pohodlnou přepravu a skladování, systém Quick Connect pro snadné a časově úsporné připojení a odpojení vysokotlaké hadice a pistole, parkovací polohu a snadno přístupné příslušenství.

Více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz.

Publikováno: 08. 12. 2022

Kategorie: řidič

Autor: Lucie Pospíšilová