Pánové, umíte si správně vybrat spodní prádlo na ples?

Obsah článku:
  1. Trenýrky
  2. Boxerky
  3. Slipy
Plesová sezóna je v plném proudu a každý víkend mnoho žen i mužů vyrazí na taneční parket. Jak si, zvláště pokud jde o pány, vybrat spodní prádlo a proč je tak důležité? Na první pohled se může zdát, že muži mají přípravu jednoduchou. Jeden oblek, řešit musí jen barvu kravaty a košile. Zatímco ženy musí myslet na účes, make-up a výběr bot, muži jen oblečou sako a mohou vyrazit. Přesto i u nich je potřeba dát si práci s výběrem oblečení včetně spodního prádla. Na něm totiž záleží, zda bude ples příjemnou vzpomínkou plnou tance a zábavy nebo jen prosezené hodiny u stolu. Spodní prádlo nám totiž musí padnout jako ulité a zároveň nebýt vidět, což zvláště pod společenskými kalhotami nebývá vždy pravidlem. Na výběr je několik typů střihů a ne všechny jsou na plesy hodné.

Trenýrky

Pohodlné spodní prádlo, které si oblíbily generace mužů nabízí dostatek volnosti a prostoru v oblasti intimních partií. To však právě na plese může být na škodu, protože při tanci většina mužů uvítá spíše podporu. Volný střih trenýrek může pod kalhotami způsobit při pohybu podráždění kůže a navíc se široké nohavice mohou pod látkou kalhot rýsovat, což není žádoucí.

Boxerky

Mnohem lepší volbou pro plesovou sezónu jsou pohodlné boxerky. Spodní prádlo s nohavičkou a upnutým střihem dokonale padne na jakoukoli postavu. Tvarovaný klín zajistí dostatek opory citlivých partií i při těch nejodvážnějších tanečních kreacích a přiléhavý střih bude pod kalhotami neviditelný.

Slipy

Stejné pohodlí nabízí také pánské slipy. I přes velký boom a zvyšující se oblíbenost spodního prádla s nohavičkami zůstávají slipy po generace stálicí v mužském šatníku. A to především kvůli pohodlí a perfektní opoře intimních partií, kopírují tvar těla, nepřekáží při jakémkoli pohybu a hodí se i pod upnuté oblečení. Nejen proto jsou stále oblíbené i u profesionálních sportovců, vhodné jsou tak i pro taneční parket. Na prvním místě by samozřejmě mělo být naše pohodlí a to, jak se v prádle cítíme. Důležitá je tak kromě střihu také správně zvolená velikost a kvalitní materiál. Pak máte jistotu, že o svém prádle téměř nebudete vědět a můžete si užívat ples i ostatní aktivity naplno.

Publikováno: 26. 01. 2020

Kategorie: stylař

Autor: Lucie Pospíšilová