Jak ji požádat o ruku?

Nervozita, strach, tréma i napětí. Přesně tyto nebo podobné pocity prožívá téměř každý muž před tím, než požádá svoji přítelkyni o ruku. Až do okamžiku, dokud nevysloví tu dokonalou odpověď „Ano“ a vy jí nenasadíte snubní prsten, nic není jisté. Jak se tedy popasovat s touto situací a zařídit, aby bez mrknutí oka souhlasila s tím, že si vás vezme?

Způsob, jak požádat svoji milovanou o ruku, a samotné nasazení snubního prstenu, je klíčová věc. Proto by si měl člověk pořádně promyslet jak to udělá. V dnešní době se můžete poradit s přáteli, inspirovat se na internetu, nebo vymyslet něco vlastního a originálního.

Kreativita, nebo romantika?

Zásnubní prsten by chtěla dostat každá žena, ale možná ani ona sama neví, jak by chtěla aby ten moment vypadal. To je role muže - partnera, aby ukázal, jak dobře svou partnerku zná. Můžete zvolit obyčejné pokleknutí na romantickém místě, vhodit svatební prsten do sklenice se šampaňským nebo jiný tradiční způsob.

Někteří lidé zvolí neotřelé, ale opravdu originální způsoby. Jeden muž tak jednou napsal na čočku dalekohledu otázku „Vezmeš si mě?“ a poté, co se žena podívala do dalekohledu to vypadalo, jako kdyby ji napsal na oblohu. Další originální způsob je skrýt zásnubní prsten do kinder vajíčka nebo do oblíbené společenské hry.

Anebo se domluvte s DJ na svatbě svých přátel - ať zahraje tu "vaši" píseň, a až dohraje, vyrukujte s žádostí o ruku.

Pro jakýkoli způsob se rozhodnete, tak by měl ukázat, že vaši přítelkyni dobře znáte, opravdu ji milujete a snubní prsten, který dostane, je určen jen a jen pro ni. Občas je v jednoduchosti krása, ale kreativita může v těchto momentech sehrát velkou roli. Oba si budete tento den pamatovat navždy, tak ať je na co vzpomínat.

Publikováno: 11. 04. 2022

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová