Příležitostí, kdy ženě darovat květiny, je víc než dost

Jste romantik tělem i duší a chcete svou partnerku potěšit krásnou květinou, nebo rovnou celou kyticí? Pokud váháte, protože byste nerad působil trapně – jistě vás potěší, že v aktivitě tohoto druhu se meze rozhodně nekladou. Příležitostí, kdy jsou květiny dokonce na místě, je víc než dost. A když se právě nenabízí „oficiální“, neváhejte ženu potěšit jen tak.

Narozeniny, svátek a MDŽ

Jak již zaznělo v úvodu – některé příležitosti k darování květiny přímo vybízí. Dovolíme si tvrdit, že pokud ženě nedáte květiny k narozeninám, svátku či MDŽ, má dobrý důvod se urazit. Tedy pokud jste ji namísto květin nedali dovolenou na Bora Bora. Samozřejmě je vhodné výběr podřídit konkrétní příležitosti. Například ke třicátým narozeninám je jasnou volbou kytice třiceti rudých růží.

Květiny k narozeninám? Musí být...

Květina jako poděkování

Za co byste své drahé polovičce měli poděkovat? Třeba za to, že je. Anebo za to, že má s vámi nervy ze železa. Případně za to, že vám odpustila nějaký ten přešlap. Ovšem v takovém případě může být i padesát růží málo...

Když nemůžete být spolu

Šéf vás vyslal stovky či tisíce kilometrů daleko. Pracovní cesta je holt povinná a nedá se s tím nic dělat. Postavte se k situaci čelem a berte ji jako příležitost k tomu, abyste své partnere vyznali lásku a dokázali jí, že na ni neustále myslíte. A jak ji doručit květiny až ke dveřím? Snadno – objednejte je přes internet a nechte to na kurýrovi. Služby, které zajišťují rozvoz květin v Brně či v jiných městech, jsou spolehlivé a cenově dostupné.

Vyznání lásky

Nejste zadaný a pokukujete po kolegyni v práci či kamarádce, se kterou je vám dobře? Lásku lze vyznat různými způsoby, ale k těm nejlepším bezesporu patří krásná kytice. Pokud vás paralyzovala nervozita, opět můžete zvolit jednoduchou cestu pomocí prostředníka – kurýr dopraví květiny i se vzkazem.

Publikováno: 25. 03. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová