Moderní strunová sekačka – něžná na vaše záda, neúprosná k divokému porostu!

Pro někoho je sekání trávy relaxační činnost a někdo by raději celý trávník vzal „jedním vrzem“, aby tato činnost byla už za ním. A někdy je zkrátka fajn odložit sekání na neurčito. Inu proč ne, vždyť s výkonnou strunovkou bez problému posečete i větší a vyšší divočinu. Vysoká tráva, tráva v rozích, okolo stromů, keřů i chodníků. Snadno skolíte i odolnější rostoucí odnože z opadaných jabloní a švestek, anižbyste nutně věnovali sekání více času či úsilí. A když náhodou „zapomenete“ na posečení zahrady vícekrát, strunovka vás v tom nenechá!

Lehká akumulátorová strunová sekačka Kärcher LTR 36-33 Battery se záběrem 33 cm zajistí díky kroucené žací struně přesné sekání a bez problémů se dostane do všech rohů i úzkých míst na zahradě. Je přímo ideální pro mimořádně náročné práce, jako je odstranění divokého porostu. Díky funkci sekání okrajů zabezpečuje strunovka čistý okraj trávníku i podél cest a teras. Průměr záběru struny si můžete nastavit ve třech stupních, což se vám bude hodit zejména v úzkých rozích. A struna má vždy perfektní délku, protože se nastavuje – prodlužuje automaticky. Pro sekání trávy pod nízkými překážkami lze rychle a jednoduše nastavit úhel sklonu. Výklopný oblouk strunové sekačky pro ochranu rostlin zabraňuje neúmyslnému poškození květin a stromů. Během sekání divokého porostu lze plynule regulovat rychlost dle toho, jak náročnou oblast právě sekáte. Ramenní popruh, teleskopická násada s výškově nastavitelnou druhou rukojetí umožňují ergonomickou práci bez námahy ve vzpřímené poloze. Navíc lze násadu snadno odpojit, takže sekačka nenáročná na úložný prostor, ale i pro přemístění na potřebné místo.

Se strunovou sekačkou doladíte zahradu vždy tak, aby byla podle vašich představ. Proto na vaši ruku nikdy v koutě nebude čekat dlouho.

www.karcher.cz

Publikováno: 11. 08. 2022

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová