Skútry a EURO 4? Kentoya servíruje několik novinek!

Výrobci skútrů se musí v roce 2017 vypořádat s normou EURO 4. Naštěstí pro vás – nové modely budou ještě lepší než v minulosti a rozhodně se nemusíte obávat nižšího výkonu. Alespoň v případě značky Kentoya, která své portfolio průběžně inovuje a na novou legislativu zareagovala uvedením několika novinek. Změn doznal jeden z nejoblíbenějších skútrů v nabídce Maximus, a navíc byly představeny dva zbrusu nové modely. Emisní norma EURO 4 znamená především smrt karburátorů. Skútry EURO4 mají vstřikování od amerického výrobce Delphi. Skútry také nově dostanou kombinovaný brzdný systém pro aktivaci brzd pomocí jediné páky, OSB konektor pro sledování činnosti motoru a automatická světla.

Sháníte skútr pro pořádného chlapa? Pořiďte si ten „maxi“

Rádi byste jezdili do práce na skútru, ale běžné modely shledáváte jako příliš malé? Respektive vám nestačí prostor sedátka? V tom případě vám přijde vhod skútr 125 z kategorie „MAXI“. Nabízí mnohem více místa, takže bez problémů svezete i spolujezdce. Konkrétně máme na mysli inovovaný model MAXIMUS-I 125 4T. Nová modelová řada skútru, který si za své kvality vysloužil druhé místo v anketě MOTOCYKL ROKU 2016, má vstřikování Delphi. Takže je ještě spolehlivější a nemusíte se bát startů za extrémního počasí. Maximus nastartujete v třeskutých mrazech i v tropickém vedru. Výkon samozřejmě zůstal zachován.

Atraktivní novinky pro každodenní jízdu ve městě

Pokud si vystačíte se skútrem běžných rozměrů, nepřehlédněte ani novinky v kategorii městských skútrů. Modely ASPHYX-I 125 4T a PHOENIX-I 125 4T vypadají skvěle, stojí přijatelné peníze a mají optimální jízdní vlastnosti do města i mimo něj. Jsou ideální pro začátečníky i pro náročnější skútristy, kteří hledají spolehlivý stroj v moderním designovém zpracování. [caption id="attachment_105" align="aligncenter" width="700"] Skútr PHOENIX-I 125 4T[/caption] [caption id="attachment_104" align="aligncenter" width="700"] Skútr ASPHYX-I 125 4T[/caption] Chcete se o skútrech značky Kentoya dozvědět více? Technické specifikace uvedených modelů najdete na www.kentoya.cz. A pozor – u Kentoyi můžete nakupovat i na splátky s nulovou akontací bez navýšení.

Publikováno: 01. 09. 2017 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: řidič

Autor: Lucie Pospíšilová

Tagy: skútry euro4