cestovatel

Populární karavany Hobby: Německá kvalita za rozumné peníze

Karavany představují stále oblíbenější způsob, jak romantickým a dobrodružným způsobem strávit nejen letní dovolenou. Velmi dobrému postavení na evropském a potažmo českém si již dlouho drží německé Hobby karavany, jejichž nabídka se pro rok 2019 skládá z široké řady 56 modelů zařazených do 6 modelových řad. Z čeho vychází jejich popularita a kolik za ně zaplatíte?

Poměr cena/výkon

Není překvapením, že za úspěchem německého výrobce karavanů Hobby stojí roky zákazníky prověřená vysoká kvalita, jdoucí ruku v ruce s elegantním designem, moderním uspořádáním uvnitř, konektivitou a příznivou cenovkou. Základní modelová řada HOBBY ONTOUR je k mání od 365.000,- Kč, přičemž i nejluxusnější řadu HOBBY PREMIUM určenou pro nejnáročnější cestovatele momentálně pořídíte za dostupnou cenu od 546.000,- Kč.

Kompletní nabídka modelových řad, které se od sebe liší vybavením i rozměry, vypadá takto:

HOBBY ONTOUR – od 365.000,- Kč bez DPH;
HOBBY DE LUXE – od 407.000,- Kč bez DPH;
HOBBY DE LUXE EDITION – od 404.000,- Kč bez DPH;
HOBBY EXCELLENT – od 470.000,- Kč bez DPH;
HOBBY PRESTIGE – od 470.000,- Kč bez DPH;
HOBBY PREMIUM – od 546.000,- Kč bez DPH.

Hobby Connect a My Hobby: Mějte kontrolu nad svým karavanem odkudkoliv

Strávili jste celý den na běžkách v teplotě hluboko pod bodem mrazu a „bodlo“ by vám zahřát se ve vytopeném karavanu? Nebo máte po odpoledni proloženém na vyhřáté pláži plné zuby sluníčka a rádi byste si vychutnali večeři pěkně v chládku? Směle do toho! Pomocí rozhraní Hobby Connect a zdarma dostupné mobilní aplikace My Hobby totiž můžete na dálku mimo jiné:

  • ukázat aktuální polohu;
  • zjistit teplotu uvnitř i vně karavanu;
  • nastavit teplotu v karavanu;
  • zkontrolovat stav baterie, palivové nádrže i nádrže na vodu;
  • zapnout/vypnout osvětlení uvnitř.

Hojně oblíbená a velmi praktická je i navíc ochranná funkce proti zlodějům. V případě její aktivace vám karavan pošle SMS v případě, že se pohne z místa během toho, co se zrovna koupete v moři nebo brázdíte sjezdovku.

Přidat komentář

Klikni