Jakou erotickou hračku si pořídit jako první?

Večer je brzy tma, na nás padá únava a v ložnici se místo milostným hrátkám věnujeme odpočinku či přímo spánku. Oživit a zpestřit náš sexuální život mohou erotické pomůcky, ale jakou si vybrat, když ještě žádnou nemáme?

Společné chvilky

Odpočinek je samozřejmě potřebný, ale chvilky ve dvou nám dokážou dodat mnohem více energie. Aby v ložnici nebyla nuda, můžeme si společné chvíle zpestřit s erotickými pomůckami. Kromě nových zážitků a prožitků přinesou i pocit uvolnění a společný smích. Když ale nemáme s výběrem žádné zkušenosti, můžeme si připadat v široké nabídce ztraceni a neumíme si vybrat. Dobré tak je se v klidu a pohodlí domova podívat na internet a všechno si pročíst a prohlédnout v online sexhopu, takže se nemusíme stydět nebo obávat otázek prodavače. U každé pomůcky je vždy umístěn podrobný popis, který pomůže se zorientovat.

Pro ženy i muže

Téměř absolutním základem je vibrátor, který je vhodný jak pro hrátky v páru, tak i pro samotné ženy. Výběr je však obrovský, liší se materiál, barvy, velikosti i funkce, vsaďte proto spíše na rozum. Nemá smysl kupovat něco, co nakonec nevyužijete. Vybírejte spíše měkčený materiál jako je gel nebo silikon, které jsou na dotek měkké a příjemné. Ideální je vodotěsný vibrátor, aby bylo možné si ho vzít s sebou i do sprchy nebo koupele a poznat něco nového. Mnoho žen si oblíbilo womanizér, který využívá ke stimulaci jemné pulzování, a muži mohou vyzkoušet třeba vibrační kroužky. Stálicí jsou také Venušiny kuličky nebo vibrační vajíčka. Nejspíš vás bude najednou lákat více věcí, zkuste jich ale do začátku jen několik. Pak už sami poznáte, který typ je vaší srdeční záležitostí a který vám zas tak moc neříká.

Vybírejte nejlépe s partnerem, abyste se mohli těšit společně. Po objednání pak už stačí jen počkat, až zazvoní u dveří dopravce a předá vám diskrétně zabalený balíček. A zbytek je už jen na vás.

Publikováno: 29. 11. 2021

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová