V luxusní rezidenci Byty u parku už zbývají jen poslední byty ke koupi!

Pokud hledáte bydlení pro život, byt na dobré adrese s veškerou občanskou vybaveností a dostupností moderních služeb, mezi žádané lokality bezpochyby patří pražský Žižkov. Rezidenční čtvrť Byty u parku aktuálně nabízí už pouze poslední byty k prodeji, protože o bytové jednotky v dané lokalitě je vždy velký zájem už od začátku výstavby. Na webu projektu se můžete podívat na byty, které jsou ještě stále volné.

Moderní byty

Kromě samotné žádané lokality zde bezpochyby oceníte také samotné moderní byty. Celkem je tady 272 bytů, které jsou rozděleny do 11 bytových domů přilehlých k parku Židovské pece. K bytům je k dispozici rovněž 277 garážových stání. Luxusní bydlení na Praze 3 je příkladem moderně řešeného architektonického projektu, kde se myslelo na kvalitní životní prostor. Jednotlivé byty mají dobře řešené vnitřní uspořádání, a kromě toho nabízejí také prvky propojení s venkovním prostorem, což zajišťují:

- Balkony a lodžie

- Terasy

Jednotlivé prvky jsou zde samozřejmě v závislosti na umístění konkrétních bytů. Byty a jejich vnitřní prostory jsou navrženy ve spolupráci se zkušenými bytovými designéry, takže jsou funkční i moderní zároveň. Po celý den se můžete spolehnout na dostatek slunečních paprsků, protože byty jsou díky své vnitřní dispozici dobře prosvětlené.


Okolí toho nabízí hodně

Bydlení přímo v Praze má velkou výhodu v tom, že nemusíte do města dojíždět někde z okolí. Konkrétně ze Žižkova to máte na všechna místa kde to žije velmi blízko. Stejně tak jsou v dosahu veškeré služby. Snadno vyrazíte někam posedět s přáteli do kavárny, baru nebo restaurace, můžete vyrazit na nákupy. Nedaleko jsou Vinohrady, blízko máte do samotného centra hlavního města. Žižkov samotný se bude nedále rozvíjet, a to třeba o nové městské centrum na území bývalého nákladového nádraží.

Publikováno: 27. 06. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: rádce

Autor: Jana Bíláčková