Úniková hra pro budoucí ženichy

Budete se ženit a chystáte se na rozlučku se svobodou? Chcete pořádnou show a přitom se nechcete propůjčit laciným podnikům s přemírou alkoholu a lehkých žen? Máme pro vás výzvu, která splní, ba dokonce předčí, všechny vaše představy o posledním mládeneckém večírku. Místo hospody a striptérky se svěřte do rukou profesionálů z únikových her. Úniková hra umí rozproudit vášeň, navodit úžasnou atmosféru a poškádlit všechny lidské smysly. Herní plán využívá předem daného tématu, ale zvládne i skvěle improvizovat v autentických reáliích.

Vítejte v doupěti neřesti

Ideální pro pikantnost rozlučkového večírku se svobodou je úniková hra Praha s názvem Doupě neřesti. Jedná se o jedinou únikovou hru s erotickým nádechem, která má moderní, interaktivní i intuitivní zpracování a používá autentické kulisy. Zamilují si ji a srdce spadne do kalhot začátečníkům i ostříleným hráčům. Scénáristé si dali záležet. V hlavní roli je nevinná dívka, která byla doposud pannou. Až jednoho dne potkala muže s ostře řezanými rysy, který ji ihned jí učaroval. Tu noc nový milenec proměnil Biancu ve svou nesmrtelnou partnerku, která podlehla divoké rozkoši, které se pak oddávala v plné vášni dlouhá léta.

Nestyďte se začervenat

Escape hra Praha dává možnost nahlédnout do jejich doupěte neřesti a vyzkoušet si propriety, se kterými si milenci zkracovali dlouhé chvíle a možná se i něco přiučit. Erotický podtext se naprosto hodí k oslavě konce staromládenectví. Diskrétní zázemí si mohou najednou užít 2 až 4 lidé, kteří se nejen pobaví, ale určitě se i lehce začervenají. Pokud skutečně uvažujete o tom, kde si s přáteli „vorazit“ a zažít něco nevšedního, je Doupě neřesti tou správnou volbou. Popusťte uzdu své fantazii, podpořte svou zvědavost a nebojte se dát průchod pocitům vzrušení. Slibujeme, že se vám to bude líbit a domů za svou milovanou se vrátíte bez cejchu nemravů a podvodníků. Aneb, co oči nevidí, to srdce nebolí. A pozor - skvělou volbou pro rodiče může být úniková hra pro děti. Stačí si vybrat mezi atraktivní únikovkou na téma oblíbeného filmu Jumanji a pohádkovým světem plným kouzelných bytostí. Úniková hra pro děti Praha představuje perfektní způsob, jak trávit volno s celou rodinou.

Publikováno: 31. 01. 2020

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová