Tipy, jak originálně požádat o ruku

Člověk si do konce života pamatuje jen pár momentů. První polibek, první milování, svatbu nebo narození společného dítěte. V této rovnici, která je jakýmsi shlukem důležitých momentů však chybí ještě jeden důležitý okamžik, který posune vztah o level výše. Ano, jsou to zásnuby. Pánové se o zásnubách baví neradi, protože je považují za stresující záležitost. Tři platy, které by podle zažitých tradic měli "obětovat" na oltář lásky, jsou přitom tou nejméně problematickou částí. Tedy alespoň pro většinu mužů. Po úspěšném výběru pevně svírají v dlani krásný šperk – většina může daruje zásnubní prsten s diamantem. Než však položí své vyvolené otázku, na kterou tak úpěnlivě čeká, musí vymyslet celý scénář a strávit čas složitým plánováním. Od místa až po samotné vyslovení. Není toho na ně trochu moc? Pokud marně přemýšlíte nad tím, jak zásnuby zinscenovat, inspirujte se následujícími tipy!

Zásnuby na Vánoce

Vánoce se blíží, atmosféra je dokonalá – a vy umocníte kouzlo okamžiku tím, že pod stromeček položíte ještě jeden dárek. Krabičku s prstenem a cedulkou s výmluvným Vezmeš si mě?

Úniková hra

Únikové hry jsou velmi populární a je zábavné je absolvovat v páru. Co by na to řekla vaše potenciální manželka, kdyby jí všechny ty rébusy a hádanky nasměrovaly k žádosti o ruku? Skákala by radostí dva metry vysoko!

Jako v Hollywoodu

Stovka svíček, pompézní večeře v exkluzivním podniku, galantní číšník a možná i soukromé houslové vystoupení v podání místního virtuose. Zní to jako kýč vystřižený z hollwoodského béčkového filmu? Možná, ale ženy to milují. Muž, který nakupuje diamantové šperky, se přece také nenechá odradit tvrzením, že nejsou příliš originální.

Žádost na nebi

Jak na opravdu nezapomenutelnou žádost o ruku? Pronajměte si letadlo a nechte pilota, ať se proletí s transparentem Miluji Tě. Raději i se jménem vyvolené, jinak se může stát, že si někdo váš nápad přivlastní.

Publikováno: 29. 06. 2021

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová