Reklamní propisky s potiskem aneb jaké předměty potěší věrné klienty?

I když je současná situace kolem pořádání veřejných akcí poněkud složitá, přesto byste neměli podceňovat přípravy na veletrhy nebo firemní akce. Právě tato cesta je ideální k přímému oslovení potenciální cílové skupiny, protože na půdě vaší společnosti můžete klientům ukázat všechno potřebné, a v případě zájmu s nimi uzavřít i lukrativní smlouvy. Jako poděkování a vyjádření určitého závazku jim pak dejte několik drobných reklamních předmětů, z nichž nejpopulárnější jsou reklamní propisky s potiskem.

Reklamní propisky má rád každý

Ne nadarmo se reklamní propisky s potiskem řadí k těm vůbec nejoblíbenějším reklamním předmětům. Všichni určitě znáte situaci, kdy potřebujete něco důležitého podepsat, ale nemáte po ruce žádnou vhodnou tužku. Jakmile si ale pořídíte reklamní propisky s vlastním potiskem, nebudete mít nadále podobné problémy. Tužka je sice drobnost, ale pokaždé když bude chtít klient něco podepsat, vzpomene si na vaši firmu a možná vás osloví s nabídkou další spolupráce.

Chcete na klienty působit jedinečně?

Jestliže byste chtěli své věrné klienty potěšit něčím opravdu originálním, měli byste se zaměřit na reklamní předměty pro domácnost. Takový bílý porcelánový hrnek nebo krabička peprmintových bonbónu potěší snad každého. Pro opravdu dobré zákazníky lze zakoupit otvírací sadu na víno, obsahující zátku a otvírák.

Nepodceňujte zdraví svých zaměstnanců

Na jedné straně je kontakt se zákazníkem, ovšem na té druhé je zdraví vašich zaměstnanců. V současné složité době je na ochranu zdraví kladen zvlášť velký důraz, a proto byste se měli zamyslet nad pořízením jednorázových roušek nebo automatického dávkovače dezinfekce. Pokud chcete být i v ochraně zdraví styloví, zaměřte se na roušky s celobarevným tiskem. Drobnými předměty a dárky si zajistíte nejenom přízeň daného klienta, ale také dobré jméno. Zákazník o vás bude vyprávět jenom to nejlepší, díky čemuž získáte větší množství zakázek.

Publikováno: 23. 12. 2020

Kategorie: podnikatel

Autor: Lucie Pospíšilová