Tápete ve výběru dárků? Přinášíme několik originálních tipů

Každoročně vybíráme nespočet dárků pro partnera, přátelé, rodinné příslušníky nebo třeba kolegu z práce a pokaždé se snažíme dárek vybrat alespoň trošku na míru či být jakýmkoli způsobem originální, což z dlouhodobého hlediska může být poměrně náročné a po nějaké době můžeme s nápady začít pokulhávat. Právě proto přinášíme několik originálních tipů na dárky, se kterými určitě nešlápnete vedle.

Fotka ve skle

Za velmi originální dárek lze považovat skleněný výrobek, který byl odjakživa vnímán jako výjimečný dar, byť v dnešní době samozřejmě v podstatě není nouze o daný materiál. Konkrétně jde o vámi vybranou fotku elegantně umístěnou do skleněné desky. Fotku budete pochopitelně vybírat s ohledem na vašeho partnera, nemusí však být nutně společná. Dále si zvolíte motiv a obsahu textu, šablonu a design desky dle vlastní libosti.

Zážitek pobytem

Dárky se kategoricky dělí na materialistické a zážitkové, které jsou někdy často opomíjené. Každý totiž takový společný zážitek utkví v paměti již navždy a je zejména skvělým dárkem pro pár. Doporučit lze rozhodně dovolenou u moře, hotelový pobyt s wellness zázemím nebo taktéž romantický eurovíkend. Na vás bude už jenom zvolit typ dynamiky, zdali budete převážně relaxovat nebo vyrážet na menší výlety a navštěvovat tamní krásy památek a přírodních scenériích.

Dárkový koš

Může to znít jako menší klišé, opak je však pravdou – dárkový koš napěchovaný vším, co má obdarovaný nejraději lze považovat fakticky za dárek na míru. Pokud k tomu ještě přibalíte oblíbené víno nebo klidně něco tvrdšího, a víte, že dotyčnému uděláte radost, máte s klidným pocitem na srdci hotovo. Nyní již víte, kam případně sáhnout, budete-li váhat při výběru dárku. Důležité je však si důkladně promyslet, co druhá strana preferuje nejvíce.

Publikováno: 31. 01. 2022

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová