Špína do auta nepatří. Mobilní tlaková myčka to zvládne

Milujete adrenalin a rádi vyrážíte do přírody, na kola, nebo jen tak si pořádně vyšlápnout? Ale ty návraty. Když si to pořádně užíváte, zákonitě musíte být od prachu, boty a kolo od bahna a psa byste ani možná nepoznali.

Během takových výletů nikdo nekouká na to, zda projedete louží, nebo se v zatáčce vymázne v bahně, to k tomu prostě patří. Nebo spíš, o to je to zábavnější. Ale co pak s tím? Přece tohle všechno nenaložíte do čistého auta? Většinou se nic moc dělat nedá. Nebo že by?

Tohle asi známe všichni. Pro takové případy ale můžete vozit v autě mobilní tlakovou myčku Kärcher OC 3 Plus. Nepotřebujete žádnou přípojku, žádný kabel, díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu s ní vyčistíte, kolo, boty, kočárek, nebo dokonce vašeho psa kdekoliv, kde budete. Díky baterii nejste závislí na elektřině a díky speciální nádrži ani na vodě. Vše si jednoduše vezete s sebou. S touto tlakovou myčkou máte vše přehledně pod kontrolou. LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Plochý paprsek vody s nízkým tlakem je ideální i pro velmi citlivé povrchy. Když se zablácení vrátíte k autu, zde všechno a všechny pořádně umyjete a domů se již vracíte o poznání čistší. Doma pak odpadá čištění věcí a úklid auta. Výlety si můžete pořádně užít. www.karcher.cz

Publikováno: 25. 08. 2021

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová