Tip na originální dárek: Ručně malovaný obraz mazlíčka

Pokud stále uvažujete o vhodném dárku, který někomu blízkému vykouzlí úsměv na tváři, tak v tom případě pro vás máme dobrý tip. Co takhle pořídit dárek, jenž v sobě ukrývá osobní kouzlo? Ručně malovaný obraz mazlíčka může být správnou volbou třeba pro vaši partnerku. Právě výtvarnice Barbora Cirklová totiž originální ručně malované obrazy tvoří. Stačí ji k tomu pouze fotografie mazlíčka. V následujících řádcích vám prozradíme, jak si obraz objednat.

Jak portrét vzniká?

Pokud jste se tedy rozhodli, že portrét zvířete na zakázku chcete, stačí zaslat kvalitní fotografii, popřípadě jich může být i více. Malířka potom z vašeho výběru zvolí tu fotografii, která se jí bude nejlépe malovat nebo bude nějakým způsobem unikátní. Nutno podotknout, že fotografie by měla být dostatečně ostrá a kvalitní, aby na ni skvěle vynikly i detaily. Fotografie nijak neupravujte a pošlete emailem na cirklova.b@gmail.com. Popřípadě pokud je soubor příliš velký, lze fotografii odeslat prostřednictvím leteckaposta.cz či uschovna.cz. Mazlíčka byste měli fotit nejlépe z profilu nebo poloprofilu.

Jak výtvarnice obraz maluje?

Jak už jsme výše zmínili, je zapotřebí zvolit kvalitní fotografii, poté může začít celý proces malování. Výtvarnice maluje portréty za pomocí akrylových barev na bavlněné plátno, konkrétně na formát 40 x 40 cm. Samozřejmě záleží na vás, jaké barvy preferujete, popřípadě se lze individuálně domluvit, které barvy raději vynechat či vyzdvihnout. Barvy vybírejte tak, aby se co nejvíce hodily do vaší domácnosti a portrét tak zpříjemňoval vaše každodenní chvilky. Ostatně přesvědčte se sami na jejím lifestyle blogu.

Platba

Jakmile si portrét objednáte přes eshop, stačí vyčkat než vás výtvarnice kontaktuje, posléze s vámi probere veškeré detaily. Rádi bychom podotkli, že balné i poštovné je zcela zdarma

Publikováno: 03. 03. 2021 / Aktualizováno: 13. 02. 2023

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová

Tagy: Akvila Travel