Potřebujete klec pro ptáky? Zkuste to s promyšleným stavebnicovým systémem

Chovatelů ptáků stále přibývá. I když si člověk řekne, že žijeme v moderní době plné moderních technologií, které zcela zastiňují běžné činnosti, lidé vidí vzácnost v činnostech, které nemají s moderními technologiemi nic společného. Nemůžeme se tedy divit tomu, že stále přibývá chovatelů ptáků - konkrétně chovatelů papoušků. Samozřejmě exotické ptactvo není jediné atraktivní, atraktivní na chov jsou stále i andulky, které se lidé mnohdy marně učí mluvit, stále atraktivní na chov jsou i holubi, kteří se chovají už od pradávna. Samozřejmě stále přibývá majitel slepic, i těm je třeba udělat obydlí, v němž budou bezproblémově snášet vejce.

Klec pro ptáky je možné zakoupit, ovšem je možné si ji taky vyrobit. Mnozí kutilové amatéři jsou nyní zhrozeni, jelikož si na stavu klece pro ptáky nebo případně na stavbu venkovní voliéry pro ptáky netroufají. Jenže ono to není žádná věda, je to naopak velmi, velmi jednoduché.

Znáte stavebnicový systém Aluhobby?

Pokud si vzpomínáte na své dětství, jistě bylo vaší nejoblíbenější hračkou Lego nebo podobná stavebnice. Ze stavebnice jste si totiž mohli postavit opravdu cokoli. Mohli jste si postavit jak hasičskou stanici, tak policejní stanici, dívenky trávily čas tím, že si stavěly velká panství pro panenky. V té době jste si mysleli, že si v dospělosti se stavebnicemi hrát nebudete a ejhle! Na scénu se dostává stavebnice Aluhobby, která je stavebnicí pro dospělé.

Ze stavebnice Aluhobby si nepostavíte ani hasičskou stanici, ani policejní stanici či velké panství, ale můžete si ze stavebnice Aluhobby postavit nádherné klece pro ptáky, případně i venkovní voliéry pro ptáky, do nichž ubytujete nejen andulky, ale také papoušky nebo jiné okřídlené mazlíčky.

Je to prosté, rychlé a jednoduché

Díky rychlosti a jednoduchosti zvládne postavit si voliéru či klec pro ptáky naprosto každý. V krabici je vždy návod, díky němuž správně spojíte hliníkové profily, pletiva, sítě a další součástky. Vsadíme se, že se ze stavby voliér stane další koníček, který vás na chvilku vezme z rychle ubíhajícího světa.

Publikováno: 01. 12. 2018

Kategorie: chovatel

Autor: Lucie Pospíšilová