Moderní doba si žádá moderní pomocnici

Pila jako pila, mohl by si někdo říci po prvním pohledu. Ovšem zdání klame, ladné křivky s komfortním držením totiž nejsou jediné přednosti akumulátorové řetězové pily. Rozhodně se jedná o přístroj, se kterým se na své zahradě i dřevě jako takovém pořádně vyřádíte. Kvalita zpracování přístroje pro pohodlnou práci hraje významnou roli, ale stejně tak i váha, držení nebo jen fakt, že neucítíte kouř spáleného benzínu.

Seznamte se s lehkou řetězovou bateriovou pilou. Ergonomický tvar pro držení je jistě výhodou pro každou práci, ale váha a samozřejmě kvalita během řezání dělají opravdový rozdíl. Skvělé taky je, že na jaře a létě se vám bude hodit na prořezávání větví stromů. Na podzim a skoro i v zimě se ještě na zahradě dělají úpravy, ale hlavně pokud máte krb či krbová kamna, bude pro vás požehnáním při přípravě dřeva na zátop.


Bateriová řetězová pila je pro práci na zahradě i při přípravě dřeva maximálně flexibilní. Řetězová pila Kärcher CNS 18-30 Battery je vhodnou variantou a potěší i váhou, která se i s vloženou baterií pohybuje okolo 4 kg. S baterií s výkonem 5,0 Ah zvládne až 70 řezů, a to velmi precizních díky vynikající rychlosti a optimální šířce řezu. Velkou výhodou je i údržba a bezpečnost během práce. O napínání řetězu se postará systém, kterým je pila vybavena, díky čemuž není k napnutí potřeba nářadí. Extrémně jednoduché ovládání zabezpečí automatické mazání a o zmiňovanou bezpečnost se stará brzda, ochrana proti zpětnému rázu a systém dvou vypínačů.

Více informací o zahradních i úklidových pomocnících naleznete na www.karcher.cz

Publikováno: 28. 02. 2023

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová