rádce

Zlý sen

Ráno jsem se probudil, přijdu do koupelny a přivítá mě potopa a nepříjemný zápach.

K sakru! Co se to tu děje? Ještě rozespalý se snažím vzpamatovat a vyhodnotit situaci.

Při pohledu na wc mi to pomalu dochází. Nejsem si však jistý, jestli jsem problém způsobil já, nebo někdo jiný.

Rychle vezmu telefon do ruky a už vyhledávám : čištění odpadů Praha… Pár vteřin a už mi vyhledávač nachází přehršel odkazů. Koho si vybrat? Nemám moc času nad tím přemýšlet a tak kliknu na první reklamu.

Vytáčím číslo a ozve se mi hlas s ozvěnou. Pán se představuje jako Hugo Packal. Nevím, ale už to mě mělo varovat, že to možná nebude ten pravý instalatér pro mě.

Venku už je světlo a vody v mé koupelně přibývá a instalatér stále nikde. Nervózní vytáčím znovu telefonní číslo a hlas na druhé straně odpovídá: „Už jsem tady, zvoním ale nikdo neotevírá“.

A jste na správné adrese? „ No je to Habrovská ulice…?“ Proboha nééé, Habrovská ne, Habrová!Jste úplně jinde… Zavěsím.

Po kolena ve vodě a výkalech znovu vyhledávám tentokrát: Instalatér Praha … Vytáčím a pán na druhém konci se představí jako Žák.

No super, určitě lepší než Packal. Za 15 minut přijíždí a ptá se : „Co to tu vyvádíte?“

Vytáhne instalatérské instrumenty a dává se do práce. Chvíli koukám jak mu jde práce od ruky a za chvíli říká : „Hotovo, někdo v paneláku ucpal odpad a způsobil tohle nadělení“. Cítím úlevu a tak zaplatím a pochválím ho za dobře odvedenou práci. Dává mi vizitku a říká kdyby něco …

Podívám se na vizitku : Instalatérské práce Rastislav Žák 24/7 Praha a okolí.

Jen co se za panem instalatérem zabouchli dveře, někdo zvoní. Ale to není zvonek, to je můj budík…uff, byl to jen zlý sen.

Vstanu a jdu do koupelny a tam potopa… to není možné. Beru do ruky mobil a vyhledám čištění odpadů … jako první na mne vyskočil Rastislav Žák…

Přidat komentář

Klikni