Široké spektrum pánských náramků

Někteří muži jsou stále přesvědčeni o tom, že by měly svůj oděv doplňovat pouze stylovými hodinkami, ke kterým mohou připojit maximálně manžetové knoflíčky. V případě ženatých mužů ještě tak snubní prsten. Naštěstí se stále zvyšuje počet těch, kteří si zakládají na svém autentickém stylu, ke kterému patří i nošení pánských náramků. Dnes už pánové mohou vybírat z širokého spektra různých druhů pánských náramků. Vysoké popularitě se těší například pánské náramky z různých přírodních materiálů jako je dřevo (korálové pánské náramky), kůže (kožené pánské náramky) nebo textilie (textilní pánské náramky). Ojedinělé a neotřelé kožené pánské náramky, pánské náramky s korálky a pánské náramky z textilie vám nabízí levsalonu.cz

Pánské náramky - jak je nosit?

Možná jste si všimli, že jsou i tací muži, kteří se nebojí smíchat pánské náramky různého druhu a nosit na jedné ruce více než jeden náramek. Je to zajímavý trend, který už dorazil i do našich končin.

Možná vás překvapí, že i elegantní hodinky ve své společnosti snesou vhodně zvolený pánský náramek. Bez ozdoby přitom nemusí zůstat ani druhá ruka. Fantazii se meze opravdu nekladou.

Trendy v nošení náramků

Trendy v nošení náramků sice často směřující k unisex stylu, který již zavítal snad do všech oblastí našich životů, módu nevyjímaje. Je tak jen na vás, abyste si zvolili svůj vlastní styl, který vůbec nemusí korespondovat se zavedenými konvencemi. V každém případě jsou zde však pánské náramky z e-shopu levsalonu.cz, jejichž nošením rozhodně neuděláte chybu. Velký sortiment pánských náramků (kožené pánské náramky, pánské náramky s korálky, textilní pánské náramky) a uživatelsky přívětivé rozhraní vám umožní nakupovat v e-shopu levsalonu.cz co nejpohodlněji. Mezi množstvím pánských náramků určitě najdete přesně takový model, který vás zaujme, který vám bude sedět.

Publikováno: 11. 06. 2020

Kategorie: stylař

Autor: Lucie Pospíšilová