Jak potisknout hrnek doma? Pořiďte si termolis a pupusťte uzdu kreativitě!

Dokážete si představit svět bez potisků? Rozhlédněte se kolem sebe a zaostřete na běžné věci, které používáte dnes a denně. Kdyby všechna vaše trička byla jednobarevná – bez nápaditých vzorů, stylových a vtipných motivů, pravděpodobně byste je tak rádi nenosili. A v potištěném hrnku je káva také z nějakého záhadného důvodu lepší. Suma sumárum, potisky milujeme a vsadíme se, že si na nich ulítáváte i vy. Tak proč si nezahrát na designéra a nevyrobit si doma sadu hrnků v originálním designovém provedení? Umožní vám to šikovné zařízení jménem termolis. S multifunkčním lisem zvládnete mnohem více než potisk hrnků. Například tento moderní temolis na potisk stejně dobře poslouží i při potisku krytu na mobil, pouzdra na tablet, puzzle, dlaždic, skleněných rámečků, sady nádobí a spousty dalších věcí atypických tvarů, které nelze vložit do klasického plochého lisu.

Tepelný 3D lis VACUUM pro sublimační potisk. | Foto: termolisy.cz

Jak termolis funguje?

Termolis disponuje výkonným odsávačem pro úplný odvod vzduchu. Ve vzniklém vakuu se přes tepelně odolný silikon přitiskne předmět k předloze a přenese se na něj. Uživatel má možnost volby práce mezi dvěma topnými deskami – ty mohou pracovat současně i samostatně. A proč je lis multifunkční? Protože umožňuje potisk několika předmětů různého tvaru ve stejném čase. Obsluha termolisu je snadná díky LCD displeji s ukazateli teploty a hodin. Jednoduše nastavíte požadovaný čas a teplotu – a je to.

Pro koho je termolis skvělou volbou?

Moderní termolis na bázi 3D sublimace je „must have“ pro všechny kreativní nadšence, kteří nevynechají jedinou příležitost k tvoření originálních dekorací. A samozřejmě by neměl chybět v žádné agentuře zabývající se výrobou reklamních předmětů s potiskem. Případně ve firmě, která si chce vlastními silami vyrobit sadu dárkových předmětů pro klienty a zaměstnance. Kdo ví, třeba se vám kreativní tvorba zalíbí natolik, že si k lisu pořídíte řezací plotr a další pomocníky a přidáte se k nadšencům, kteří unikátními potisky vdechují život zdánlivě obyčejným věcem.

Publikováno: 17. 04. 2019

Kategorie: geek

Autor: Lucie Pospíšilová