Světelná show s televizorem Philips

Nevšední zážitek ze sledování seriálů či filmů nabízí televizor Philips the one série 8506. Ten se může pochlubit Ambilightem, který žádná jiná značka televizorů nemá. Ambilight rozzáří prostor za televizorem barvami a díky tomuto působivému efektu opticky rozšiřuje obraz i mimo rámeček televize, a navíc snižuje únavu očí.

Filmy v nejvyšší kvalitě

Dále televizor nabízí vyvážený poměr ceny a výkonu, úžasně ostré Ultra HD 4K rozlišení a unikátní obrazový procesor Philips P5, který vylepšuje obraz z jakéhokoli zdroje. Díky němu mají pořady větší hloubku, barvy jsou živé a odstíny pleti vypadají přirozeně. Vylepšení pohybu dále zajišťuje dokonale plynulý obraz, který diváci ocení při sledování sportovních utkání nebo rychlých akčních scén. Televizory Philips 8506 podporují prakticky všechny dnes existující formáty vysokého dynamického rozsahu, tedy HDR10, HDR10+, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Díky tomu si divák vychutná filmy v nejvyšší kvalitě. Na chytré televizi Philips 8506 s Androidem můžete zdarma stahovat a hrát hry, využívat přes 5 000 aplikací nebo ji jednoduše propojit se svým telefonem. Na velké obrazovce si tak můžete prohlížet fotografie nebo videa z dovolené.

Cenami ověnčená elegance

Velkou pozornost věnovala společnost při vývoji televizoru 8506 designu. Její eleganci dokládají každoroční ocenění prestižními designovými organizacemi. U modelů 8506 je základem moderní minimalistický vzhled s jemným, světle stříbrným orámováním obrazovky. Stejné provedení má i výbava pro umístění televizoru na stole, komodě či podobném nábytku – menší modely mají ve výbavě tenký středový otočný stojan ve tvaru písmene T, (pevný středový stojan u 65 palců), dva největší (70 a 75 palců) pak pár postranních nožek. Všechny modely jsou připraveny i pro instalaci přímo na stěnu. Zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky úhlopříček, konkrétně, 43, 50, 58, 65, 70 a 75 palců.

Velkoplošné hraní

Televizory Philips nezapomínají ani na milovníky konzolových her. Pro připojení konzolí mají televizory Philips Performance rychlé rozhraní HDMI 2.1, které díky speciálnímu hernímu režimu zkrátí reakční dobu a optimalizuje obraz pro maximální rychlost a kvalitu hry. Speciální herní mód Ambilightu zase napomůže k perfektnímu zážitku a vtažení do hry. Televizory jsou k dostání již od 17 999 Kč. https://www.philips.cz/c-e/so/televize/performance-series.html

Publikováno: 06. 01. 2022 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová