Škodovka je na českých silnicích skutečným lídrem

Který model vozu byste si vybrali v rodině Škodovek? A přemýšleli byste také o nějakých zahraničních automobilkách? Je jasné, že mnoho českých motoristů by zvolilo právě mladoboleslavskou klasiku, která je na našem trhu zastoupena ze všeho nejvíce. Důvodem není jen spolehlivost značky, která se píše už po desetiletí, ale také přednost v podobě dostupnosti sítě autorizovaných servisů.

Ta ušetří čas a také řadu starostí, protože příprava na blížící STK nebo pravidelná preventivní kontrola jsou nutností pro každého zodpovědného řidiče. Fabia, Octavia nebo Rapid, to jsou jména, při kterých zbystří každý milovník světa motorů. A není divu, jde o velmi známé pojmy, modely, které je čest mít v garáži.

Autorizovaný servis je spolehlivým pomocníkem

Najdete ji v každé čtvrti, Škodovka je oblíbencem už po dlouhé roky. Popularita navíc roste s každým dalším modelem, jehož prodejnost atakuje rekordní hodnoty. Autorizovaný servis Škoda Praha je připraven pomoci s řešením jakékoliv složité otázky. Odborníci umí včas odhalit problémy a najít na ně odpověď, která bude přívětivá i pro peněženku majitele vozu.

Prevence je vlastně až na prvním místě, podobně jako u zdraví. Auto, které je v naprostém pořádku, může sloužit mnoha různým účelům. Ať už doveze do zaměstnání nebo na dovolenou, bude na něj spolehnutí, což je pro každou rodinu zcela zásadním tématem.


Připraveno je pět let předplaceného servisu

Máte v garáži automobil značky Škoda, který sjel z výrobní linky před čtyřmi lety? Nebo je ještě o něco starší? K dispozici je předplacený servis, jenž potrvá až do nájezdu 60, 100 nebo 150 tisíc kilometrů, případně až po dobu pěti let, podle toho, která okolnost nastane dříve. Díky šekové knížce také lze uspořit až pětinu výdajů za náhradní díly a práci servisních techniků.

Publikováno: 27. 07. 2023

Kategorie: řidič

Autor: Luciána Kovandová