Rozbitý telefon? Žádný strach! Mirotel vám pomůže!

Stala se vám nemilá nehoda a váš chytrý telefon utrpěl újmu? Rozbitý displej, nefunkční tlačítko, nebo horší? Nevěšte hlavu! Společnost Mirotel vám pomůže s opravou vašeho milovaného zařízení ať už se jedná o iPhone, iPad, Apple Watch, Samsung, Xiaomi, nebo Huawei. Díky svozu z celé ČR nabídka osloví i toho, koho by jinak oprava telefonu Pardubice či Praha nezajímala.

Mirotel – váš specialista na opravy Apple produktů

Mirotel se pyšní bohatými zkušenostmi s opravami produktů Apple. Již od roku 2017 se věnují výměně rozbitých skel Apple Watch a patří mezi průkopníky v tomto oboru. Nabízí také opravy iPadů a iPhonů s použitím kvalitních náhradních dílů od ověřených dodavatelů z Číny. Na všechny opravy Apple produktů poskytuje Mirotel záruku 12 měsíců.

Opravy Samsungů, Xiaomi a Huawei

Kromě produktů Apple se Mirotel specializuje i na opravy mobilních telefonů Samsung, Xiaomi a Huawei. Používají výhradně originální náhradní díly a identické s těmi, které používají autorizované servisy.

Kamenné pobočky a svoz z celé ČR

Mirotel má kamenné pobočky v Praze a v Pardubicích. Pokud se k nim nemůžete osobně dostavit, nabízí svoz poškozeného zařízení z celé ČR. Stačí vyplnit formulář na webových stránkách a kurýr vám telefon vyzvedne přímo u vás doma.

Proč si vybrat Mirotel?

  • Specialista na opravy Apple produktů
  • Kvalitní náhradní díly
  • Záruka 12 měsíců
  • Opravy Samsung, Xiaomi a Huawei
  • Kamenné pobočky v Praze a Pardubicích
  • Svoz z celé ČR

Více informací o společnosti a nabízených službách naleznete na webových stránkách oprava mobilů Pardubice.

Tipy pro prevenci poškození telefonu:

  • Používejte ochranné pouzdro a fólii na displej.
  • Nepřenášejte telefon v kapse s ostrými předměty.
  • Vyhněte se pádům a nárazům.
  • Nevystavujte telefon extrémním teplotám a vlhkosti.

Dodržováním těchto tipů prodloužíte životnost vašeho telefonu a minimalizujete riziko jeho poškození.

Co dělat, když se telefon rozbije: Pár kroků k záchraně

Škrábnutý displej, prasklina na zadní straně nebo dokonce nefunkční tlačítka. Rozbitý telefon dokáže pořádně znepříjemnit den. Ale nezoufejte! S trochou chladné hlavy a správnými kroky můžete situaci rychle vyřešit.

1. Zhodnoťte situaci:

Než se vrhnete do řešení, udělejte si chvilku na posouzení škody. Funguje telefon alespoň částečně? Je poškozen jen displej, nebo je postižený i vnitřek telefonu? Můžete data z telefonu zálohovat?

2. Zálohujte data:

Pokud je to možné, okamžitě si vytvořte zálohu všech důležitých dat v telefonu. Kontakty, fotky, videa, zprávy - to vše jsou nenahraditelné informace. Pokud nefunguje dotyková obrazovka, zkuste připojit telefon k počítači a stáhnout data pomocí programu poskytovaným výrobcem (např. iTunes pro iPhone).

3. Vypněte telefon:

Šetřete baterii a minimalizujte riziko dalšího poškození. Vypněte telefon a vyjměte z něj paměťovou kartu a SIM kartu, pokud je to možné.

4. Rozhodněte se pro opravu:

V závislosti na závažnosti poškození se rozhodněte, zda je oprava telefonu smysluplná. U drobných škrábanců a prasklin na vnějším krytu možná postačí výměna krytu. Pokud je však poškozen displej nebo vnitřní komponenty, oprava je často nevyhnutelná.

5. Hledejte spolehlivý servis:

Nyní přichází na řadu výběr opravny. Důvěřujte odborníkům s dobrou pověstí a zkušenostmi. Spolehlivý servis by měl používat kvalitní náhradní díly a nabízet záruku na provedenou opravu.

6. Zvažte využití služeb Mirotelu:

Jak jste se již dozvěděli, společnost Mirotel je skvělou volbou pro opravu vašeho telefonu. Nabízí široké spektrum služeb, ať už máte zařízení od Applu, Samsungu, Xiaomi nebo Huawei. Navíc s pobočkami v Praze a Pardubicích, a svozem z celé ČR, je oprava s Mirotelem snadná a dostupná.

7. Poučte se z chyb:

Po opravě telefonu popřemýšlejte o tom, jak zabránit dalšímu poškození. Pořiďte si kvalitní ochranné pouzdro a fólii na displej. Buďte opatrnější při manipulaci s telefonem a vyhněte se jeho vystavení extrémním teplotám a vlhkosti.

Pamatujte: Rozbitý telefon nemusí být tragédií. S rychlým jednáním, zálohováním dat a výběrem spolehlivého servisu, jako je Mirotel, můžete mít svůj telefon brzy zpět v plné funkčnosti.

Publikováno: 20. 02. 2024

Kategorie: geek

Autor: Lenka Bártová