Každý úspěšný manažer studoval MBA. Jste zvědavý proč?

Navenek poznáte úspěšného manažera velmi jednoduše. Nosí dobře padnoucí oblečení, pečuje o sebe, jezdí jedním z novějších typů aut, pracuje pro známou klientelu nebo instituci. Jak ale poznat ten pravý rozdíl? Třeba i tím, že opravdu úspěšný manažer studoval MBA.

Studium MBA je postgraduální manažerské vzdělání určené právě pro vedoucí pracovníky, ředitele, podnikatele, manažery, jednoduše pro každého, kdo se chce neustále vzdělávat, pracovat na sobě, rozvíjet se a nestagnovat.

Proč je třeba za úspěchem hledat MBA studium? „Za léta praxe v tomto odvětví mohu s hrdostí říci, že v Business Institutu našli naši studenti a absolventi vše, co potřebovali pro svůj kariérní a osobnostní úspěch. Nejen samotné studium, ale také nové znalosti, zkušenosti, kontakty a cenné poznatky, to jsou všechno ingredience, které ve správném poměru mají za následek benefity ve formě nejen úspěchu, ale i kariérního povýšení, vyššího platového ohodnocení, vyšší ceně na trhu práce. Právě v tomto vidím gro, které stojí za úspěchem manažerů. Chcete-li být úspěšným, určitě zvažte studium MBA. Na Business Institut se na vás budeme těšit,“ říká Ing. Ivo Ducheček, ředitel Business Institutu.

Většina studentů je ochotna za kvalitním studiem i dojíždět. Právě Business Institut se sídlem v Praze poskytuje kombinované MBA studium. Během jednoho roku se jednou měsíčně uskutečňují lektorská setkání v pražských Vršovicích. Můžete si tak propojit studium s výletem nebo návštěvou hlavního města. Lektorská setkání poskytují prostor poznat i spolužáky, navázat kontakty a rovněž prodiskutovat jakákoli témata, se kterými se během vaší praxe setkáváte. Na výběr je až 18 MBA programů obsahující tradiční témata, až po úzce profilované. Pro zahraniční studenty nebo studenty, kterým je blízký cizí jazyk, nabízí Business Institut i dva programy i v anglickém jazyce.

Chcete být i vy manažerem, který kvalitně vede svůj tým, disponuje nejnovějšími poznatky a praktickými zkušenostmi? Podejte si přihlášku ke studiu MBA už dnes a staňte se úspěšným. 

Publikováno: 05. 02. 2023 / Aktualizováno: 09. 03. 2024

Kategorie: podnikatel

Autor: Lucie Pospíšilová