Relax pro muže – erotické masážní salóny

Tedy nejen pro muže. Vstup do erotických masážních salonů je samozřejmě otevřen i ženám a mohou sem zamířit dokonce i páry na společnou párovou masáž. Muži přesto tvoří většinu klientely. Není to škoda? Erotická masáž má pozitivní účinky na ženské i mužské tělo, psychicky i fyzicky. Pomůže uvolnit ztuhlé svalstvo a přijít na jiné myšlenky. Historie erotických masáží sahá až ke starověkým civilizacím. Už tehdy si lidé uvědomovali jejich blahodárné účinky.

Erotické masáže v Evropě jako léčebný prostředek

V Evropě začaly být erotické masáže populární zejména v 16. století, kdy se využívaly v lékařství. Tehdy byly předepisovány jako lék zejména ženám na ženskou hysterii. Léčba vypadala tak, že lékař masíroval ženě intimní partie, dokud nedosáhla orgasmu. Máte také chuť se vyléčit?

Nezaměňujte erotické masáže za sexuální služby

V 21. století je běžné si zajít na erotickou masáž do salonu, stejně jako byste šli na masáž klasickou. Jak to probíhá?
  • Nejdříve se klient vysprchuje, typicky společně s masérkou, pokud tedy chce.
  • Dále se přesunete na lehátko, položíte se a masérka začne s příjemnou masáží celého těla.
  • Postupně se dostává také k vašim intimním partiím.
Konkrétní průběh se mírně liší salon od salonu. Typicky bývají sprchy přímo součástí pokoje, nehrozí tedy, že byste v salonu potkali někoho jiného než vaši masérku.

Vyberte si vhodný typ erotické masáže

Existuje vícero typů erotických masáží. Klasická, poté nuru masáž, která je velmi kluzká díky použití velkého množství gelu. Vydat se můžete na mýdlovou masáž či masáž se dvěma dívkami. Novou jiskru do vašeho vztahu přinese párová erotická masáž. Jakou zvolíte, je pouze na vás. Spokojeni budete v každém případě. Zažijte chvíle rozkoše s erotickou masáží, kterou si užijete naplno až do šťastného konce. Přesně tak láká zákazníky masážní salon SPA INFINITY, který je v Praze vyhlášený. Chcete-li zažít nezapomenutelnou erotickou masáž, vydejte se právě tam. Více informací najdete na: INFINITY – erotické masáže v Praze INFINITY – erotic massage Prague

Publikováno: 25. 03. 2021

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová