Půjčovna detektoru kovů aneb přístroj hledače pokladů si nemusíte kupovat

Fascinuje vás hledání pokladů a chtěli byste se někdy připojit k těm nejznámějším nálezcům, kteří si odnesli pohádkové nálezné? Bez kvalitního detektoru kovů to určitě nepůjde. Tento šikovný pomocník vydávající různé tóny vám může v okamžiku přinést takový blahobyt, o jakém se vám nezdálo ani v nejtajnějších snech. Hledání cenností se s detektorem kovů stává hračkou.

K čemu budete detektor kovů potřebovat?

Ještě předtím, než se rozhodnete pro nákup nového pomocníka na hledání pokladů, dobře si rozmyslete, k čemu jej budete potřebovat. Detektor kovů půjčovna má totiž dosti široké portfolium různých přístrojů pro nejrůznější příležitosti. Jiné zařízení totiž použijete pro hledání zakopaných cenností na vaší zahradě a zcela odlišný přístroj upotřebíte při hledání kovové trubky nebo drátu ve zdi. Přeci nechcete, abyste při prvním vrtání trefili právě elektrickou kabeláž.

V čem se jednotlivé detektory kovů liší?

Na první pohled se vám možná budou zdát veškeré detektory kovů stejné, ovšem použitou technologií a materiály se mohou výrazně lišit. Půjčovna detektoru kovů nabízí k pronájmu několik různých přístrojů. Liší se především ve vzdálenosti, na jakou jsou schopni kov detekovat, a také v druhu kovu, který jsou schopni detekovat. Ne všechny detektory dokážou vyhledat všechny druhy kovů.

Který značky jsou ty nejlepší?

Stejně jako v jiných oblastech, tak i u detektorů kovů platí, že na značce opravdu záleží. Určitě se vyhněte levným přístrojům ze supermarketu za pár stovek. Takový detektor vám sice bude chvíli sloužit, ovšem po chvíli se rozbije a ani jeho výkony nebudou nijak oslnivé. Naopak se zaměřte na ty nejlepší značky, k nimž nepochybně patří Fisher, Minelab nebo Detech. Chcete se přesvědčit, zda nemáte na své zahradě skrytý poklad? Není nic jednoduššího než si pronajmout špičkový detektor, který bez větších problémů odhalí veškeré skryté kovy.

Publikováno: 05. 09. 2020

Kategorie: geek

Autor: Lucie Pospíšilová