Asociace MBA: jak podporuje váš profesní růst?

Zatímco celoživotní vzdělávání může být pro někoho noční můrou, pro jiného představuje příležitost ke kariérnímu posunu a lepšímu životu. Bez ohledu na to, do jaké skupiny patříte, je důležité vědět, že vzdělávání může být zábavné a naplňující. Přesvědčte se o tom díky tomuto článku, který vám otevře dveře do světa nových možností!

MBA programy pro řídící a vedoucí pozice

Moderní systém celoživotního vzdělávání? To je studium na školách s MBA programy. Bez dalšího vzdělávání se neobejdou zaměstnanci na vedoucích pozicích, manažeři, ředitelé firem, podnikatelé ani pracovníci státní správy.

Proč MBA studium?

MBA studium vám pomůže udržet krok s konkurencí a rozšířit si znalosti, které můžete okamžitě aplikovat v praxi. Titul MBA je zejména v mezinárodních společnostech vstupní branou pro kariérní rozvoj.

A co víc, titul MBA za jménem vám otevře dveře k dalším kariérním možnostem. Investice do MBA studia se vám tak rychle vrátí a nadále budete těžit z nově nabytých dovedností.


Asociace MBA vám pomůže s výběrem školy

Nevíte, na jakou školu s MBA studiem se přihlásit? Navštivte webové stránky Asociace MBA, kde naleznete seznam škol s MBA programy, které si můžete filtrovat podle různých kritérií, jako je typ studia, studijní obory a formy studia.

Cíle Asociace MBA

Asociace MBA podporuje rozvoj profesního vzdělávání v Česku a informuje veřejnost o dostupných manažerských programech, novinkách a trendech ve vzdělávání a přináší unikátní průzkumy MBA škol. Asociace garantuje vysokou úroveň studia MBA na členských školách, které získaly certifikaci o kvalitě vzdělávání. To zájemcům o studijní programy mimo jiné zaručuje kvalifikovanou výuku s jistotou profesního rozvoje.

Přínosné průzkumy a přehledný kalendář akcí

Asociace MBA také zveřejňuje hodnotné a unikátní průzkumy, které odhalují přínosy MBA studia pro profesní růst. Doporučujeme vám nahlédnout do kalendáře akcí, kde najdete tipy na bezplatné semináře, webináře, dny otevřených dveří, konference a další užitečné informace.

Celkově vzato, Asociace MBA je organizací, která vám pomůže najít vhodnou a kvalitní instituci ke studiu!

Publikováno: 14. 12. 2023

Kategorie: podnikatel

Autor: Lenka Bártová