Vyměňte starý bojler za nový

Starý za nový. Taková výměna se vždycky hodí. Ať už se jedná o auto, byt, manžela, nebo cokoliv, bojler nevyjímaje. Elektrický ohřívač vody se zásobníkem je navíc natolik užitečný a nepostradatelný, že brzy zjistíte, že to bez něho nejde. Teplá voda je jedním ze standardů, který dělá domácnost domácností. Je to tak běžná věc, že ji všichni bereme automaticky a málokdo přemýšlí o tom, jak se vlastně voda na požadované stupně Celsia dostane. Až ve chvíli, kdy nám starý přístroj začne stávkovat, zbystříme pozornost. Výměna bojleru je na spadnutí.

Kde pořídit bojler?

Ale kde ho vzít a nečekat na něho týdny? Řešení se nabízí skrze www.bojlerdnes.cz. Okamžitá výměna a montáž bojleru v Praze a okolí. Sedm dní v týdnu, k dispozici do 24 hodin po objednání. Výměna starého za nová nemůže být jednodušší. Instalace bojleru, montáž a výměna bojleru. Vše na jedné adrese, z rukou profesionálů. Veškeré instalatérské práce je možné nasmlouvat i na víkend a samozřejmostí je i odvoz starého spotřebiče. Mezi nejčastější neduhy a poruchy bojlerů patří spálení ohřívací spirály, defekt pojistného ventilu, který slouží k odvedení přetlaku v případě nevypnutí topného tělesa. Vadné může být i čidlo, podle jehož údajů se automaticky zapíná či vypíná ohřev vody.

Když se oprava nevyplatí

Sebelepší bojler může začít letitým používáním téct, podléhat korozi nebo přestat těsnit. Provizorní opravy pomocí lepení nebo pájených záplat obvykle dlouho nevydrží. Díky profíkům z Bojlerdnes.cz můžete mít do 24 hodin balíček služeb, v jehož ceně je nový bojler, montáž bojleru s dopravou, demontáž starého bojleru a jeho ekologická likvidace.

Publikováno: 06. 05. 2020

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová