Trápí vás samota? Přečtěte si, jak se seznámit!

Každý někoho má. Alespoň to tak vypadá, jen vy jste pořád sám. Štve vás to? V tom případě přestaňte brečet při sledování Deníku Bridget Jonesové a postarejte se o to, abyste příští filmový večer strávili se svou (novou, budoucí) holkou. A nezapomeňte ji vzít na něco oduševnělého – nepodceňujte sílu dojmů z prvního rande. Ale vraťme se zpět k vašemu problému. Kde se po holce do nepohody poohlédnout?

Holka z vašeho okolí

Kdo ví, možná máte svou životní lásku přím před nosem. Není to holka od kopírky? A co třeba ta nová, která se na vás usmívá z vedlejšího kanclu? Začněte se více dívat kolem sebe a brzy jistě natrefíte na někoho, kdo vám padne do oka. S trochou štěstí padnete do oka i vy jí. Ovšem pozor, nezapomeňte na přísloví „co je v domě, není pro mě“. Případný rozchod by atmosféře na pracovišti nepřidal. Promyslete to!

Holka ze seznamky

Seznamka? To v dnešní době ještě opravdu někdo používá? Tak jistě. Velmi populární je tzv. rychlé seznamování. Nechcete-li zbytečně čekat, vyzkoušejte speed dating a systém vám okamžitě „dohodí“ vhodný protějšek na základě vyplněných informací. Obecně je seznamka poměrně dobrá metoda, jak najít partnera – ovšem za předpokladu, že si o sobě nebude příliš vymýšlet. Budete-li brát informace na profilech s rezervou a přimhouříte-li jedno oko, pravděpodobně uspějete. A jen tak pro zajímavost – zatoužíte-li po známosti na jednu noc, využijte tzv. sex seznamku.

Holka z baru

Pokud si rád zajdete na jedno, máte reálnou šanci, že někoho sbalíte. Přestaňte se na osamocené slečny dívat jako na zoufalky – zkrátka jsou jen ve stejné pozici jako vy. Ale i v případě této sorty dívek hrozí reálné riziko, že se spálíte. Aneb víte přece, co se říká o hospodských láskách. Stačí pár panáků a všechny se vám budou jevit úplně jinak. A až ráno vystřízlivíte, nebudete se stačit divit,.

Publikováno: 24. 07. 2017

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová

Tagy: jak se seznámit | seznamka | speed dating