Oživte váš domov kvalitním bílým nábytkem

Všimli jste si, že pokud se déle zdržujete v místnosti, která je příliš tmavá a ponurá, na většinu z nás takové prostředí nepůsobí vůbec dobře? Citliví lidé mohou dokonce zažívat splíny až deprese, pokud by tady trávili čas stále. Je vhodné do interiéru zařadit i mnoho světlých prvků. Nejen stěny nebo světlou podlahu, i když ony samy dělají mnoho. Pokud ale nemáte podlahu světlou, zdi jsou barevné, může být krásným bílý nábytek. 

Moderní bílé komody

Do ložnic, obývacích pokojů, ale i dětských pokojů, se hodí bílé komody. Ty se prodávají v různých velikostech, ať už co se týče šířky nebo počtu šuplíků či skříněk na sobě, vedle sebe. Pro děti se třeba ideálně hodí šuplíkové bílé komody. Snadno se do nich dostanou, budou v pokojíku udržovat pořádek, protože nebudou muset stavět úhledné komínky. V ložnici se budou bílé komody také výborně vyjímat. Uložit do nich můžete jak oblečení a doplňky, tak jiné věci, které nejsou příliš těžké. Do ložnice můžete zvolit typ, jenž bude tvořen jak šuplíky, tak skříňkou nebo otevřenými policemi.

Bílý stůl do každé kanceláře nebo pokojíku studenta

Připadá vám, že je vaše kancelář fádní a jednoduchá. Oživit ji mohou stoly bílé, ať už to bude stůl počítačový nebo klasický kancelářský. Pokud máte v kanceláři tmavý koberec, bílá na něm krásně vynikne. To stejné platí o studentských pokojích. Tady můžete dokoupit i zmíněné bílé komody, bílou postel či bílé skříně, a zbytek pokoje ladit v různých barvách. Váš potomek bude nadšený.

Bílý obývák je luxusní

Pokud už máte odrostlé děti, nejenže si můžete směle dovolit bílé komody nebo konferenční stůl, ale i líbit by se vám mohly i sedací soupravy do U, které tvoří dvě barvy. Např. šedá a bílá, nebo hnědá a bílá, smetanová a bílá atd. V bílém obýváku, který bude působit naprosto luxusně, bude dvoubarevná sedací souprava s bílými prvky velmi elegantní. Podívejte se na nabídku bílého nábytku a určitě si vyberete dle svého gusta.

Publikováno: 08. 12. 2021 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová