Obstojíte před neohlášenou kontrolou i OIP?

Neohlášené kontroly ze státní správy jsou v současné době noční můrou mnohých podnikatelů. Nedáno se ukázalo, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to BOZP a PO. Bohužel tyto dvě zkratky jsou zároveň zákonnou povinností, na kterou se nesmí zapomínat a kterou je nutné mít vyřešenou. Jak jsme však zmínili, až čtyřicet podnikatelů neví, co to bezpečnost práce a požární ochrana je, tudíž jsou nejvíce v ohrožení, když by na dveře zaťukala kontrola z OIP. Jejich nevědomost je může přijít až na stovky tisíc korun – ano, to je výše pokuty, která by byla nevědomému podnikateli udělena při kontrole. Nejlépe se tedy udělá, pokud se firma svěří do rukou společnosti, která se na BOZP a PO zaměřuje. Takových firem není málo, ale abyste nemuseli pátrat na internetu dlouho a abyste nemuseli jednotlivé firmy mezi sebou srovnávat, doporučíme vám jednu, s níž jsou lidé spokojeni.

Firma Extéria řeší BOZP a PO v Česku, ale také na Slovensku

Přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO je firma Extéria, která v současné době řeší BOZP a PO nejen na území České republiky, ale také na Slovensku. To svědčí o její prosperitě. Neprosperující společnost by se jen těžko takto rychle rozrůstala, nemyslíte? Firma Extéria se pyšní nejlepší cenou na trhu. I když jsou ceny za služby velmi nízké, nemají v žádném případě dopad na kvalitu poskytovaných služeb. Velkým plusem, které společnost má a které nemá její konkurence, je, že se nic navíc neplatí. Neplatí se navíc ani v případě, že se najede více kilometrů nebo že technik stráví s vámi déle, než měl.

Co firma Extéria nabízí?

Firma Extéria se postará o všechno, co se týká bezpečnosti práce a požární ochrany. Postará se o veškerou dokumentaci, postará se také o případnou aktualizaci a mimo jiné zajistí i pravidelná školení BOZP. V případě neohlášené kontroly firmu zastoupí tak, aby prošla na výbornou.

Publikováno: 01. 12. 2018

Kategorie: podnikatel

Autor: Lucie Pospíšilová