Lákají vás nové sexuální zážitky, ale chcete se vyhnout nevěře? Máme pro vás tip!

Občas je v rámci partnerského života opravdu obtížné si v mnoha ohledech dokázat vyhovět. Jedním z ohledů, kde to platí opravdu velice často je intimní život, ve kterém jsme my muži, většinou těmi aktivnějšími a rádi častěji experimentujeme. Jenže jen málokterá žena patří mezi ty, které dokáží uzdu svojí fantazie opravdu povolit a pohrát si s mužem tak, jako to ještě nezažil. Pokud vás váš intimní život už nudí a vy hledáte zpestření… jsou i jiné možnosti než nevěra nebo návštěva profesionálek.

Reálné sexuální panny vás překvapí

Sexuální panny byly před lety terčem posměchu. Je pravda, že k tomu byla spousta důvodů. Vypadaly víceméně spíše vtipně než prakticky a zároveň byla jejich účelnost minimální. Jenže to už je dávno pryč a moderní sexuální panny neboli sex dolls jsou navrženy podle všech potřeb a představ svých uživatelů. Možná vás dokáže představit, co vše umí a jak vypadají.

Základem pro tělo reálné sexuální panny je TPE nebo silikon, který funguje jako výborná imitace kůže. A to nejen na pohled, ale dokonce i na dotek. Vlasy jsou dělány s pečlivostí, stejně tak i jakékoliv jiné detaily u prsou či vagíny, které vás dokáží překvapit.

Panna na míru, které neřekne „ne“

Specializované e-shopy vám nabídnou při kupování panny ještě tzv. konfigurátor. Vy si tak můžete svoji pannu dokonale upravit přesně podle vašich potřeb. Máte představu o konkrétním obličeji, barvě očí, délce vlasů ? Nebo o barvě pleti a všech intimních detailech na postavě?

S ničím není sebemenší problém. Samotný základ, kterým je panna si můžete přetvořit přesně podle vašich představ a s nadsázkou tak můžete získat dokonalou sexuální partnerku do zásoby. Překvapením pak může být řada inteligentních funkcí, která zážitek posouvá na jinou úroveň.

Publikováno: 29. 09. 2021

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová