Ke kartářce jako do zpovědnice

Nejste věřící praktikující křesťané, ani neinklinujete k jinému náboženství a přesto cítíte, že jste duchovně prázdní? Máte potřebu mluvit o svých problémech, otevřít si srdce a svěřit se někomu, kdo vám sice nedá rozhřešení, ale dokáže vás podpořit a nastínit vám další cestu životem? Toužíte po naprosté diskrétnosti a velké míře pochopení? Využijte služby on-line kartářky. Vyzpovídat se můžete u kněze. Ale svěřit se, zažít pochopení, poslechnout si nezávislou radu nebo dokonce vzkaz od andělů strážných lze pomocí věštění. Stačí kliknou na web věštírny Orisio, kde najdete nejen nejlepší kartářky, ale navíc i spoustu informací o esoterice a předpovídání budoucnosti.

Kartářka lepší než terapeut

Diskrétní služba výklad karet může sloužit i jako jakási zpovědnice, alias náhrada za psychologické sezení, kde se člověk může vypovídat ze svých problémů, čímž se mu uleví. Věštba z karet tak má několik zásadních funkcí dohromady. Nejenže odhalí budoucnost, upozorní vás na možné nástrahy a rizika, ale navíc působí i psychoterapeuticky, kdy vás vědma vyslechne, poradí a ukáže možnosti řešení, které se nabízejí. Konečné slovo ale máte vždy vy, neboť osudy lidí nemůže nikdo zvenčí měnit. Jsou v rukou samotné bytosti, andělů strážných a boží prozřetelnosti.

Pramen energie

Věštírna a její vědmy se tak stávají jakýmisi novodobými kouči se starobylým tradičním uměním předpovídat budoucnosti a empatické schopnosti vcítit se do energie mezi nebem a zemí. Když kartářka vidí člověka, který je na začátku smutný, zklamaný, neví si rady a na závěr je šťastnější, veselejší, nabitý a poznal svůj směr i cíl, to je pocit, který se nedá ničím vyvážit. Pomoc bližnímu je boží poselství, které kartářky bezezbytku naplňují.

První pomoc na drátě

Věštírna on-line je jakási linka rychlé pomoci, když jste v nouzi a nenápadně vysíláte signál S.O.S. Bolest na duši je třeba řešit co nejdříve, nejlépe ihned, jelikož když dlouho stůně duše, onemocní i tělo. A to už žádná legrace není. Volejte 906 509 109 a začněte intenzivně pracovat na vyléčení.

Publikováno: 30. 09. 2020

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová