Spodní prádlo vybírejte podle velikosti

Sortiment pánského spodního prádla je dostatečně pestrý na to, abyste museli zůstat u spodků, které nosíte již z dob střední školy. Třeba vám bude vyhovovat úplně jiný střih, což ovšem nezjistíte, dokud ho nevyzkoušíte. Ale co přesně by to mělo být? Jsou lepší klasické slipy, boxerky, nebo snad trenýrky? Prioritou by mělo být vaše pohodlí.

Zaválet můžete i ve slipech

Máte snad pocit, že jsou vrcholem nevkusu? Pokud jde o vytahané a omšelé spodní prádlo, pak ano. Nicméně kvalitní slipy bez středového švu (protože ten může tlačit) rozhodně nejsou špatnou volbou. Sluší mužům se širšími stehny, ovšem hodně záleží na velikosti. Máte-li trochu větší „nádobíčko“, nezapomeňte tuto skutečnost zohlednit při výběru. Slipy správné velikosti jsou vhodné pro každodenní nošení i pro sport. A zvolíte-li atraktivní design, uspějete s nimi také u opačného pohlaví.

Sexy boxerky

Boxerky představují jakýsi mezistupeň slipů a trenýrek. Jsou upnutější než trenky, ale volnější než slipy. Nejvíce sluší majitelům středně širokých stehen. A stejně jako v případě slipů platí, že příliš výrazné švy mohou tlačit. Dámy hodnotí boxerky jako velmi přitažlivé prádlo. Muži si pochvalují komfort při běžném nošení i sportování.

U trenek pozor na velikost

Pro koho jsou ideální volbou trenýrky? Pro pány s užšími stehny, kteří milují volnější střihy. Patříte mezi ně i vy? V tom případě si dejte záležet na výběru velikosti. Velkou chybou je nosit trenky, které jsou o číslo nebo dvě větší. Příliš volné nohavice se shrnují, a to je při chůzi nepříjemné. Přitom by měly lehce obepínat stehna. A pod čím je nosit? Pod volnějšími kalhotami. K nejprodávanějším kouskům patří pánské trenýrky Calvin Klein. https://www.youtube.com/watch?v=W2D0llgO3gw Ať už vaše volba nakonec padne na kterýkoliv druh spodního prádla, můžete se po něm poohlédnout třeba v oblíbeném e-shopu Trenyrkarna.cz, kde seženete také kvalitní ponožky pánské i spoustu dalších módních doplňků.  

Publikováno: 31. 12. 2017

Kategorie: stylař

Autor: Lucie Pospíšilová

Tagy: jak vybrat spodní prádlo pro muže | slipy nebo trenky