Jak na efektivní bělení zubů DOMA? Je to až směšně snadné

Co byste řekli na „americký úsměv“, jako ho mají známé hollywoodské hvězdy? Pokud jste si doposud mysleli, že se se zuby tak bělostnými, až z toho bolí oči, narodili, spletli jste se. Hvězdy, hvězdičky a celebrity, stejně jako miliony „obyčejných“ lidí podstupují bělení zubů. Existuje množství metod, z nichž některé nejsou příliš šetrné. Jiné zase stojí spoustu peněz a času stráveného v zubařském křesle. Ale nabízí se i jiný způsob – efektivní bělení zubů doma. Háček v tom nehledejte, protože bělicí pásky Crest žádnou evidentní nevýhodu nemají.

Seznamte se s bělicí páskou

Bělicí páska Crest byla navržena s ohledem na co nejjednodušší aplikaci a maximální efekt. A protože má stejné složené jako přípravky, které běžně používají stomatologové, můžete se spolehnout na srovnatelný výsledek. S tím rozdílem, že nebudete muset ztrácet čas v ordinaci na zubařském křesle. Produkt je na trhu dlouho a doporučuje ho Americká zubní asociace. Na základě klinických testů byla potvrzena zdravotní nezávadnost. Značka Crest je v USA nejznámějším brandem v oblasti dentální hygieny a jedná se o vůbec první firmu na světě, která vyvinula zubní pastu s fluoridem. V České republice sice není tak známá, ale v zámoří ji zná téměř každý.

Bělením doma šetříte čas i peníze

Na trhu jsou samozřejmě i bělicí zubní pasty, ale ty umí odstranit jen nečistoty, které ulpí na povrchu zubů. Pomocí pásky dosáhnete mnohem vyššího stupně bělení a zbavíte se i zažloutlých mikro skvrn pod sklovinou. Stačí, když dodržíte instrukce uvedené výrobcem a z prvních viditelných výsledků se budete těšit již pár dní po začátku bělicí kůry. U zubaře by vás bělení stálo podstatně více peněz – cca 8 – 15 tisíc korun. Nehledě na čas strávený v ordinaci. Cesta ke zdravě vyhlížejícímu úsměvu je až směšně snadná. A jaký je váš názor? Máte s bělicími páskami vlastní zkušenosti? Podělte se s námi o ně!

Publikováno: 24. 10. 2017

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová

Tagy: bělení zubů doma | bělicí pásky crest recenze