Moderní pomocnice pro moderního muže

Technologie a jejich inovace se stále posouvají dopředu. Díky tomu si můžete ulehčit život, ušetřit čas a často dokonce i nervy, které přetékají v této zrychlené době opravdu nemálo, že? V tomto období to může být právě kvůli častému škrábání předního skla a oken u auta. Je to chvilka, ale když pospícháte, a ještě k tomu skoro rozespalí vylezete ven do té zimy. Může to být šok i pro ruce a prsty. Proto pro vás tentokrát máme pomocnici, která díky křivkám, a hlavně tedy ergonomickému tvaru padne bezvadně do ruky a v několika tazích zajistí skvělý výhled za vás. Pomoci vám ale může i v době, kdy už je led dávno ten tam a vaše přední skla tentokrát trápí nečistoty nebo dokonce zbytky hmyzu, se kterým jste se na silnicích střetli. Stačí pouze vyměnit nástavec.

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Škrabku lehce přitlačíte na zledovatělou plochu a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní. Tento pomocník je vybaven funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED  kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít. Pokud chcete škrabku proměnit i na pomocnici do slunečných dní, jednoduše ji stačí spojit s letní sadou EDI 4. Vyměníte kotouč s nástavcem a jde se na věc! Vibrace z toho zařízení vám pomohou s čištěním i odolnějších nečistot jako je nalétaný hmyz nebo dokonce i ptačí trus. V kombinaci s čističem oken RM 650 budou okénka nejen nablýskaná, ale i chráněna díky neviditelné folii, která se na skle vytvoří. A hadřík z mikrovlákna nedá šmouhám šanci. Tomu se říká zabít tři mouchy jednou ranou!

Ochranný kryt elektrické škrabky umožňuje bezpečnou manipulaci i jednoduché uložení, protože je vybaven krycím víčkem. V případě opotřebování nožů lze jednoduše vyjmout celý disk bez pomoci nářadí a vyměnit za nový.

Pro více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz

Publikováno: 11. 01. 2022

Kategorie: řidič

Autor: Lucie Pospíšilová