Investice do fotovoltaické elektrárny? Vyplatí se!

Nechcete nechat inflaci, aby snižovala hodnotu vašich peněz? Co s tím? Zlato nebo kryptoměny? Riskantní hra s nejistým výsledkem. Máme něco lepšího, investujte do fotovoltaické elektrárny a získejte státní dotaci až 301.500 Kč. Máme konkrétní návod.

Inflace v Česku stoupla na téměř 17 procent. Čechům se tak začínají ztenčovat úspory ležící na účtech. Míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného indexu spotřebitelských cen za posledních 12 měsíců proti průměru předchozích 12 měsíců byla v únoru 16,2 % (v lednu 15,7 %).

Investování během období vyšší inflace může být složitější a zneklidňující. Na co vsadit, když se chcete ochránit před inflací? Máme konkrétní návod Jednou z možných cest, jak ochránit své úspory před inflací, jsou nemovitosti. Ale ještě výhodnější se v tuto chvíli jeví investice do fotovoltaické elektrárny. A to protože v tuto chvíli stále běží státní podpora z programu nová zelená úsporám.

Je ale třeba nepodcenit kondici střechy a hlavní faktor je správný výběr instalační firmy. Již nyní existuje spousta nezávislých fotovoltaických expertů a srovnávacích serverů, jako třeba fotovoltaicky.expert.

Investujte do fotovoltaické elektrárny a získejte státní dotaci až 301.500 Kč. Nechte svoje peníze pracovat pro vás, nechcete přece nechat inflaci snižovat hodnotu vašich úspor na účtech.

Investice do fotovoltaické elektrárny patří mezi ty nejvýznamnější a zaručeně nejlepší způsoby, jak své peníze uchránit před inflací a také přispět k osvobození svého rodinného rozpočtu od závislosti na nestabilním trhu s elektřinou.

Publikováno: 14. 04. 2023

Kategorie: rádce

Autor: Lenka Bártová