Čím udělat radost nejlepšímu kamarádovi? Víme to!

Vykouzlit úsměv na rtech ženě je snadné, jako vzít dítěti lízátko. Stačí navštívit obchod se šperky, koupit tu největší kytici a pozvat ji na romantickou večeři ve vyhlášené restauraci. S muži je to o něco horší. Radost nám udělá kde co, respektive nejsme nevděční. Ale z čeho bude váš nejlepší kamarád skákat dva metry vysoko? Připravili jsme pro vás několik skvělých tipů na cenově dostupné dárky pro muže. Inspirujte se!

Trička s 3D efektem od The Mountain

I muži mají rádi módu, a to i ti, kteří se v nakupování nových kousků příliš nevyžívají. K nejoblíbenějším dárkům patří skvělá trička s 3D efektem z produkce The Mountain. Jedinečné potisky vypadají úžasně a realisticky. Je jen na vás, zda sáhnete po zvířecím či jiném motivu, všechny jsou naprosto senzační.

Balíček pivních speciálů

Pokud je váš nejlepší kamarád milovníkem piva, situace se o dost zjednodušuje. Můžete mu darovat některý z mnoha různých „pivních“ dárků, případně rovnou set pivních speciálů. Alespoň pozná i jiné chutě, než stereotyp své desítky či dvanáctky ze supermarketu. Pivní speciály pochází z celého světa a nabízí jedinečné zážitky při každém loku.

Nůž Victorinox Hunter

Ne nadarmo se říká, že každý muž má mít nůž. Skvělou volbou je multifunkční kapesní klenot Victorinox Hunter. Legendární výrobce produkuje neobyčejně kvalitní nože a ani levnější verze nejsou výjimkou. Hunter je perfektní pomocník za každé situace – nabízí celkem 12 nástrojů včetně odstraňovače izolace drátů, děrovačky a pinzety.

Kam pro další inspiraci?

Všechny zmíněné věci seženete v e-shopu darek.cz. Zavedený výrobce nabízí dárky pro muže, ženy i děti, a to pro všechny situace. Pokud vám stále schází inspirace, tady ji stoprocentně najdete.

Publikováno: 24. 07. 2017

Kategorie: rádce

Autor: Lucie Pospíšilová

Tagy: dárek pro kamaráda | dárek pro nejlepšího kamaráda