Chcete se podívat na POŘÁDNÝ fotbal? Přečtěte si, jak se dostat na top stadiony!

Snad každého fotbalového fanouška jednou za čas napadne, že by bylo fajn, shlédnout mač pěkně naživo. Ne u televize v obýváku či plátna v hospodě, ale na tribuně. A nemáme teď na mysli utkání mezi Horní a Dolní, na které je vstup zdarma, protože tam stejně skoro nikdo nechodí. Řeč je o profi fotbalu nejvyšší úrovně. Zapomeňte na Spartu, Slavii, Baník a Teplice. Co byste řekli na zájezd na zápas Ajaxu Amsterdam? Namísto nizozemského klubu si doplňte jiný špičkový tým, na chvíli se zasněte a pokračujte ve čtení. Prozradíme vám, jak sen realizovat.

S cestovkou je to pohodlné a bez komplikací

Sledovat zápas na místě činu je zážitek, na který se nezapomíná. Na stadion se samozřejmě můžete vydat i po vlastní ose, ale upřímně – sehnat vstupenky na AC Milan či jiný top mančaft není zrovna jednoduché. V takovém případě byste se navíc museli na stadion dopravit sami. Mnohem elegantnější je cestování za fotbalem se specializovanou cestovkou. Myslíte-li to se zájezdem na světový fotbal vážně, poohlédněte se v nabídce nejznámější české sportovní cestovky FotbalTour.cz. Na tribuny renomovaných stadionů dostala již téměř 30 tisíc fanoušků a vy můžete být tím dalším.

Pronikněte do světa nejlepšího fotbalu

Vaše cesta na zahraniční stadiony začíná na www.fotbaltour.cz. Nabídka momentálně čítá kolem téměř 140 fotbalových zájezdů a více než 100 vstupenek. S cestovkou se dostanete na zápasy v rámci Audi Cupu, německé Bundesligy, španělské Primera Division, anglické Premier League, Evropského poháru, ale také ostatních lig a klubů. FotbalTour.cz je na trhu již od roku 2008 a má téměř desetileté zkušenosti. Nabízí 100% garanci vstupenek bez jakýchkoliv skrytých poplatků, služby delegáta v ceně zájezdu, individuální přístup a nonstop zákaznickou podporu. Jinými slovy nemusíte mít strach ani obavy – tahle cestovka hraje fér.

Publikováno: 24. 07. 2017

Kategorie: sportovec

Autor: Lucie Pospíšilová

Tagy: fotbalové zájezdy | zájezdy na fotbal