Doplňte si šatník: Tipy na super trička s potiskem od Bastard.cz

Přestože si možná na dodržování posledních módních trendů nepotrpíte, čas od času byste měli provětrat šatník, vyhodit staré kousky (které už hodně dlouho nenosíte a ani nebudete) a pořídit si pár nových. No a pokud vám nechybí smysl pro humor, bude se vám líbit aktuální nabídka oblečení na bastard.cz. Stylové pánské mikiny a trička ocení každý, kdo odmítá nudu a stereotyp. Protože takové bastardí potisky rozhodně nejsou!

Láska je ve vzduchu

Cítíte to? Něco je ve vzduchu. Že by láska? Potisk na téma „Love is in the air“, ovšem trochu jinak, je ideální volbou pro singles a notorické odmítače romantiky. Chcete-li svému okolí ukázat, že je vám cukrování šum-a-fuk, pořiďte si moderní pánské tričko nebo mikinu s tímto poněkud drsným, avšak velmi vtipným potiskem.

Střízlivý hrdina

Máte dost posměšků ze strany svých společensky unavených přátel? Pokud většinou nepijete, protože všechny ty násosky odvážíte domů, pak je tento skvělý potisk jako stvořený právě pro vás. Driver – real hero of the night neboli největší superhrdina moderní doby. Máte snad ve svém okolí více podobně obětavých lidí?

Lahváč a syn

Pivní trička nikdy nevyjdou z módy, ale na druhou stranu nesmí jít o klišé ve stylu „pivo je moje palivo“. Bastardí e-shop má mnohem kreativnější potisk. Vyjadřuje nekonečnou lásku mezi otcem a synem. Tedy lahváčem a malým chmelíkem. Povinnost pro všechny pivomilující otce.

Uchováno v paměti

Poslední kousek je skvělou volbou pro geeky a nerdy. Life is full of memories aneb Život je plný vzpomínek. Kdysi jsme si je museli ukládat do vlastní paměti, nyní máme k dispozici mikročipy. Ale co když selžou? Pak budeme žít ve sladké nevědomosti. Tahle mikina je zkrátka stylovka! Nevybrali jste si? Chcete si prohlédnout další? Navštivte www.bastard.cz a vyberete si!

Publikováno: 24. 07. 2017

Kategorie: stylař

Autor: Lucie Pospíšilová

Tagy: originální trička | stylová trička